Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki kihúzta legalább a...

Van aki kihúzta legalább a 36.hétig megrövidült méhnyakkal és nyitott méhszájjal?

Figyelt kérdés
A 28.héttől gondom van a méhnyakkal, ami akkor 2 cm volt. Az utolsó terhesgondozáson (33+2) viszont már csak 1,5 cm hosszú, és egy ujjbegynyire nyitott volt a méhszáj. Kihúzhatom még pár hetet ilyen értékkel? Első terhesség, 33+4 napos vagyok ma. Magnéziumot szedek, fekszem. Jó lenne legalább a 36.hetet betölteni, az viszont még 2,5 hét.

aug. 4. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez semmi.
aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
15 hetesen volt konizációm, összesen 1,5 centi méhnyakam maradt. 39+1-re született a lányom. Veszélyeztetett voltam, de nem voltam fekvésre ítélve.
aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

40. hetet betöltöttem, majdnem indítani akartak 41 hetesen.


24. héttől rövidült, 29. héttől nyitva volt a belső méhszáj.

aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ezt olvasni, köszönöm szépen, drága anyukák! Életet leheltetek belém, hogy van remény.
aug. 4. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

17hetesen 1 ujjnyira nyitva voltam.

19hetesen 2cm méhnyak.

36hetesen 1cm méhnyak, 2ujjnyira nyitva


39+6on szültem

aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is korán meg volt rövidülve (30 hét talán) és 34 hetes kortól egy ujjnyira nyitva is volt már, a belső méhszáj is. 2 nappal a kiírt előtt szültem, pedig csak 37 hétig pihentem, utána bőven mászkáltam már. Meg nagyon sok jóslóm is volt az utolsó kb 2 hónapban.


Pihenni pihenj, ne kísértsd a sorsot de ne aggódj, bőven kihúzhatod 37 hétig, sőt.

aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!!!
aug. 4. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett veled azóta?
szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!