Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvosi terhességmegállapí...

Magánorvosi terhességmegállapítás vagy mindenképp kórházi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bocsánat ha hülye kérdését teszek fel, de ha magánorvoshoz járok akkor nem kell kórházba mennem vizsgálatra, terhességmegállapításra igaz? Vagy hogy megy?
júl. 29. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En pontosan igy voltam. Kb csak szulni mentem be a korhazba es ennyi. Illetve az utolso nst-re elotte nap :D


Amugy nst-t nalunk a 36. hettol csinalnak a korhazban,de az se erdekli oket, ha nem oda jarsz. En arra is maganba mentem a 40. hetig, mert az kozelebb volt.

júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Állami rendelésen(sztk, terhesgondozó) eddig egyszer voltam: a második trimeszteri ultrahangnál mondta az orvos, hogy reggel szaladjak már be a szakrendelésre, ír ott is egy leletet. De ezen kívül minden vizsgálatot magánban csináltattunk kivéve a laborok+védőnő. A kutyát nem érdekelte, honnan vannak a leletek. Majd nst-re a szakrendelésre fogok járni, és ennyi.
júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!