Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki a terhességme...

Hogy bírtátok ki a terhességmegállapítástól a 12.hétig?

Figyelt kérdés

Eszetekbe jutott, hogy baj lehet, vagy csak a jóra gondoltatok? Próbáltátok nem beleélni magatokat, vagy bizakodók voltatok?

Nekem semmi tünetem nincs, és alapból egy szorongós típus vagyok, és folyton ezen jár az eszem.


2023. márc. 29. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt sok idő, 9. héten volt a megállapítás, 12 hetesen mentem, én nem paráztam, úgy voltam lesz ami lesz.
2023. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Bizakodó voltam illetve elhesegettem a rossz gondolatokat. Nekem a 6.héttől hányingerem volt sokáig így az kicsit megnyugtatott.

Készülj fel mert a 12.hét után a következőig lesz ugyanez az érzés benned, utána megint a következőig, utána a szülésig. Hiába mozgolódik, esetleg vannak tüneteid, mindig aggódni fogsz, hogy minden rendben van e.

2023. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Én a 6. hétig jobban aggódtam, utána lekötött, hogy folyton hánytam. De nekem amúgy az segített, ha kerültem a babás témákat, gyakorit, és a hétköznapi dolgokra fókuszáltam. Aztán gyorsan eltelik ez a kis idő. :)
2023. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Mint mindenki.
2023. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

7 hetesen voltam megállapításon, utána jött a 12hetes uh.


Egyaltalan nem stresszeltem. Éltem tovább az életem, azzal a tudattal, hogy terhes vagyok. Ennyi.

2023. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Szia 2 vetélés után én igazán parásan éltem meg. Mar a pozi tesztől aggodtam.a megállapításra úgy mentem hogy tuti nem fejlődik és de!persze közben folyamat barnáztam . A 8. Héten is voltam dokinál hogy tuti még mindig minden oké és utan jött a 12. Heti genetika(bár szerintem elötte is voltam a sajátomnal egy gyorsszívhangra).

Mondanám hogy a 12. Hét után jobb lett de nem. Mindig minden ellenem volt...

Kb 3 hetenet mentem a dokimhoz mert valami mindig volt.

37 hét full aggódás és stressz . De szerencsére megszületett egészségesen. Bár nem véletlen hogy 37.héten jött valószínü már nem bírta tovább a sok stresszt ami kapott.

2023. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon nehezen. Próbálom elhessegetni a negatív gondolatokat, de azok után amin keresztül mentem az elmúlt 2,5 évben nehéz.

(Egy sikertelen és egy lefújt lombik, 2 kémiai terhesség és egy műtét)

Ráadásul adenomiózisom van, amivel pozitív teszt után 50% az élve születési arány.


Annyira jó lett volna olyan könnyen teherbe esni hogy én is csak lazán élhessem tovább az életem azzal a tudattal, hogy terhes vagyok...

2023. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Első terhességnél szerintem nincs nyugodt kismama :)
2023. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Az elsővel voltak panaszaim, ezért háromszor is voltam ultrahangon, de minden rendben volt. A másodikkal nehezebb volt, mert a 10. hétre jelentkeztem be először (panaszmentesség mellett nem akartam korábban menni több okból sem, az egyik az, hogy nem tudják, mennyire káros az uh, és abban az országban, ahol szültem emiatt be is tiltották az orvosi indokon kívüli uh-kat, így pl. babamozi sincs már). 4 uh-n voltam összesen a kisebbikkel, az utolsó a 20. héten volt. Nyugis várandósságom volt. Azzal nyugtattam magam, hogy a legtöbb baba egészségesen megszületik.
2023. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Hát én az első terhességnél voltam totál nyugodt. Aztán annak a vége elég parásra sikerült, úgyhogy a másodikat minden apróságért végigizgultam, hogy na most... Erre semmi probléma nem volt. Szóval ennyit a bevonzásról :D
2023. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!