Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvosi terhességmegállapí...

Magánorvosi terhességmegállapítás vagy mindenképp kórházi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bocsánat ha hülye kérdését teszek fel, de ha magánorvoshoz járok akkor nem kell kórházba mennem vizsgálatra, terhességmegállapításra igaz? Vagy hogy megy?
júl. 29. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
oda mész, ahova szeretnél.
júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy értem, a védőnőnek jó a magánorvosi papír is igaz? és mi az a vizsgálat amit mindenképp a kórházban kell elvégeztetni? genetikai uh stb?
júl. 29. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy jó.

Nincs olyan vizsgálat, amit kötelező lenne a kórházban csináltatni.

Van aki pl a szüléssel kerül először kapcsolatba a kórházzal.


A kötelezők meglegyenek. Hogy ezt ki csinálja meg, az teljesen mindegy.

júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell kórházban, védőnő azt fogadja el ahonnan viszed. Minden UH, terhesgondozás, vérvétel, NST mehet magánban. Sőt ha magánban szülsz allamiba be sem kell tenned a lábad.
júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen csajok a gyors válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!:)
júl. 29. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmi nem kötelező én is úgy tudom, de nekem ajánlották, hogy a 30. héttől már érdemes a kórházba járni, hogy megismerd az ottani orvosokat és ne szüléskor lássanak először, mert van aki húzza a száját rá.


Plusz, ez csak magánvélemény, de ha szülni államiba szeretnél, szerintem NSTt már érdemes akkor ott csináltatni, hogy ha esetleg az eredmény alapján szükséges utána indítani vagy bármi, ne kelljen még szaladgálni 🤷‍♂️

júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak NST-re jártam már a kórházba, ahol szülni akartam. Addig csak magánba.
júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kórházban az NST vizsgálatot a betöltött 40. héttől csinálják. Addig a magán vagy a körzetis nőgyógyász csinálja. A kórház korábban ilyennel nem foglalkozik.
júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as tévedsz, a pécsi szülészeti klinikán 36.héttől csinálnak NST-t.
júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# nem tévedek, hanem ezek szerint vannak kivételek. 2 kórházban szültem és mind a 2-nél onnantól csinálták csak. Addig elhajtottak
júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!