Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az életemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az életemben akivel eléggé komolyan tudnám elképzelni az életem és ma mondta hogy 12 éves korában lett egy gyereke a lány most 17 a gyereke meg ugye 5,félek hogy ez mekkora kihatással lenne rám vagy nem tudom, kérlek írjatok valamit?

Figyelt kérdés
Las Vegas-ban élnek a családjával még van egy éve a közép suliba, jó módu családbol származik.

júl. 26. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, azért fordulok hozzátok mert én sem akarom elhinni, nem tudom Vegasban mennyire divat ez de nem nagyon hallotam meg ilyenről. Segítsetek valahogy kérlek.
júl. 26. 22:18
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Semmi rendkívüli nincs abban, hogy valaki korán kezdi, és mivel a szellemi érettség később jön, mint a biológiai, - igen, becsúszik a gyerek.

Nem világosították fel, vagy már túl késő volt.

Ha jómódú család, nem nagy ügy. A tini mamiknál általában az egész család besegít. Így mellette élete, és tanulhat is.


Aretha Franklin is 12 évesen szülte az első gyerekét.

júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
*élhet
júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Ettől még nem állítom azt, hogy ez lenne a természetes és az egészséges, de a mai világban az is nagy dolog, hogy megszülte.
júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 26. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mi a kérdés?
júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Te hány éves vagy?
júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
A csaladjaval elsz? Cserediak vagy? Kicsivel tobb info kellene...
júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Aretha Franklin is 12 évesen szülte az első gyerekét."

Miután megerőszakolták.

júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erőszakból van a gyerek. Ne feszegesd, érzékenyen érintheti. Ha megerőszakolták az elég durván hatással lehet a kapcsolatra, nagyon lassan kell haladni, valszeg nehezen bízna meg benned, érzelmileg is instabilabb, törékenyebb lehet. A gyerek mindig előrébb lesz nálad, emiatt nehéz lehet programot szervezni
júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!