Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes, 4napos terhes vagyok....

5hetes, 4napos terhes vagyok. Tegnap jártam először orvosnál, aki egy hét múlva visszahívott, azt mondta, petezsák kezdeményt lát, de még túl korai. A papíromba azt írtàk, hogy 6,5mm felritkulás van.ez rosszat jelenthet szerintetek?

Figyelt kérdés
júl. 20. 06:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és a méhnyálkahártyám 12mm.
júl. 20. 06:35
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mondta, nem? Ő látja: még túl korai? Mit vársz most laikusoktól?!

Adott időre visszamész, akkor mond biztosat.

júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem kell 5 hetesen orvoshoz rohangálni. Mert pont semmivel sem leszel okosabb. Majd kiderül.
júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi miatt mentel ilyen koran? 6. het elott felesleges, sot van aki a 8. heten megy, es nincs elkesve semmivel. Megsporol maganak egy felesleges kort.
júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent rosszat, egyszerűen csak túl korán mentél, hogy terhességet lásson, ezért hívott vissza. Első gyereknél én is túl korán mentem, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Két BÉT múlva mentem vissza, addigra már volt szívhang is.
júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*két hét
júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet! Hány naposak a ciklusaid?

Én mondjuk vékonynak gondolom a nyalkahartyat😕

Anno en is 5 hetesen mentem mert szukseges volt. Akkor 24 mm volt a nyalkahartya meg valamekkora a petezsak, mar nem emlekszem.

júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!