Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt és folyadék a...

Alma1989 kérdése:

Pozitív teszt és folyadék a méhben?

Figyelt kérdés
Juni 11 én volt az utolsó menstruációm mivel nem jött meg így teszteltem halványan pozitív de van ami már erősebb egy kicsit volt egy kis barnazasom is Voltam orvosnál csinált uh és közölte hogy nem vagyok terhes . Végig mutatta az új és Volt egy rész amire azt mondta hogy az ott folyadék mert hogy a tehetségnek máshol kell lenije mutatta azt is és ott nincs semmi . Azt nem mondta hogy mitől van folyadék a méhben és hogy az jó vagy rossz . Haza küldött hogy csinálják meg tesztet és ha nem jön meg menjek vissza 10 nap múlva . Volt már valaki így ?

júl. 18. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10 nem is ez volt a téma, hogy ez már igazán nem pénz ennyi kiadás mellett. Nekem van ismerősöm, akik saját lakásban laknak, nem élnek amúgy rosszul nyaralni szerettek, automata autót vettek, amíg a gyerek szinte összes cuccát megkapták az unokatesótól az első évre, pár dolgot leszámítva higiéniai okokból. Lehet spórolni a gyerek alapvető cuccain, nem feltètlen kell 1 millió szülés előtt ra, de nyilván ennél többet is lehet, ha van 700.000 ezres babakocsi, csak minek...


Átlag emberek ketten 500-700 ezer forint között keresnek havonta. Sokan nőttünk fel úgy, hogy sok mindenre nem tellett és mi sokat turiztunk meg örököltünk, ajándekot csak karácsonyra meg szülinapra kaptunk, meg esetleg a jó biziért. Van olyan lakás, ahova be se fér igazából egy bababútor, csak egy ágy meg a rárakható pelenkázó. Szomorú de ez van.


A magánorvos az sajnos már a minőségi élet része, ahogy az éttermezés is. Ha nem telik ra, nem telik, de ennyire az elején semmit sem tudva én sem sajnálnám erre a pénzt.

júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11es de pont ezt mondom, nem csak a luxusba lehet gyereket vállalni, de ha valaki mikor az egészségéről van szó nem tud elmenni magánorvoshoz, akkor mi lesz ha a gyereknek lesz bármi baja, drágább gyógyszer kell, esetleg nem tudsz szoptatni és tápszert kell venni? Nagyon szomorú, de Facebookon tele vannak a babás csoportok kéregető kismamákkal, mert a gyerek alapvető szükségleteit nem tudják biztosítani.
júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es igen, ebben igazad van... itt az a gond, hogy nem mèrik fel az emberek, mi az ami megy, mi az ami nem, illetve a potenciális necces szitukat. TI szuperül gondolkodtok! És a speciális igényű gyerekekből is egyre több van amúgy... Nem tudhatja senki előre, milyen extrák kellenek egy gyerekhez. De őszintén, ez az infláció, ami 4 éve egyre csak tetözik, ez annak sem volt tervezhető, aki 4-5 eve volt kismama. Erre nem szoktak keszülni. Az inflációval meg nem aranyos a bérek emelkedese sem sajnos. Arra is nehéz kalkulálni, hogy mindig van fizetése mindkét szülőnek. Aki albérletes az egy lutri.. és sok a nem tervezett gyerek, akiket fel akarnak nevelni, csak ilyenkor általában még nehezebb.

Meg a szingli szülők...


Nagyon nehéz téma ez, nyilván senki sem azt kívánja a gyermekének, hogy kéregetni kelljen. :(

júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a ki oktatását de szerintem nem ez volt a kérdés.

Amúgy meg 6 gyereket nevelek és meg van mindenük . És azért írtam hogy nem engedhetem meg magamnak mert most van más dolog ami miatt nem tudnám finanszírozni ( halál eset ) de úgy gondolom hogy ez nem rátok tartozik.

júl. 18. 21:05
 15/15 anonim ***** válasza:

Viszont így kaptunk perspektívát, és nem kioktatásnak szántuk egyaltalán! Reszemről ez a végén eszmecsere volt inkább.


Őszinten, szívből gratulálok a csodaszép nagy családodhoz! Biztosan hatalmas szeretetben nőhet fel a 7. Gyermeketek is! :) Őszinte részvétem. :(


(A mi családunkban sosem a gyászoló család kellett fizesse a temetési költségeket, erre mindig tett félre egy lekötött összeget az elhunyt és végrendelet is mindig volt. El sem tudom képzelni, milyen nehéz a lelkiek mellett az anyagi teher. Magyarázkodásom mentségère szóljon, nálunk hirtelen haláleset sohasem volt az elmúlt 3 évtizedben. Mindenki 60-90 éves kora között, hosszú betegség/öregségben hunyt el, így jócskán volt idő ezt a szomorú eseményt eltervezni.)

júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!