Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt és folyadék a...

Alma1989 kérdése:

Pozitív teszt és folyadék a méhben?

Figyelt kérdés
Juni 11 én volt az utolsó menstruációm mivel nem jött meg így teszteltem halványan pozitív de van ami már erősebb egy kicsit volt egy kis barnazasom is Voltam orvosnál csinált uh és közölte hogy nem vagyok terhes . Végig mutatta az új és Volt egy rész amire azt mondta hogy az ott folyadék mert hogy a tehetségnek máshol kell lenije mutatta azt is és ott nincs semmi . Azt nem mondta hogy mitől van folyadék a méhben és hogy az jó vagy rossz . Haza küldött hogy csinálják meg tesztet és ha nem jön meg menjek vissza 10 nap múlva . Volt már valaki így ?

júl. 18. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt halvany pozitiv a teszt?
júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn
júl. 18. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Alma, és azt nem nézte meg hogy van-e cisztád, vagy méhenkívüli? bár az még nem látszana jól, de én kétlem, hogy a folyadék a méhben meg a barnázás jó... nem tudsz elmenni magánba? a méhenkívüli nagyon veszélyes, általában 7-8. héten széttépi a petevezetéket ha ott van. Ne hagyd annyiban!
júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedhetem meg magamnak a magánt . Lehet hogy jövő héten esetleg be tudok menni valamelyik klinikára . Ma I teszt az már erősebb pozitív lett . Vagy az nem számít ha méhen kívüli
júl. 18. 13:34
 5/15 anonim ***** válasza:

De-de akkor is termelsz HCG-t ha méhenkívüli. Siman lehet vacak gép is meg inkompetens doki. Nem tudsz valaki máshoz kapni akkor államis időpontot? Ha kb. 5 hetes vagy, akkor simán alig latszódik a baba, akkor is ha jó helyen van. Mindenképp vissza kell menj ìgy is, úgy is. Nagyon remelem hogy rendben lesztek es csak korán mentél!


3-as

júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit off, de ugye nem tervezel úgy gyereket vállalni, hogy még a magánorvost sem engedheted meg magadnak 1 alkalommal?
júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem is ertem ha hetfon volt halvany pozitiv teszted mit vartal szivhangot? Majd 2 -3 het mulva menj dokihoz
júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem semmi jelentosege a gyermekvallalashoz annak hogy maganorvosra tellik e vagy sem! Nekunk se fer bele a maganorvos mert 1000 masra tudjuk kolteni azt a 20. 000 forintot.


Lehet hulyen gondolkodok.. 20 hetes vagyok de lagalabb voltam mar 6 ultrahangon.. az 120 000 forint :) inkabb vettunk egy uj babaagyat :).

júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem 20.000 forint, sokkal inkabb 30-40 ma már, sajnos.


Sokan nem tehetik meg valóban. Ettől még nyugodtan lehet szülni.

júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8,9, azért mondjuk mikor azt sem tudod mi bajod van és lehet akár méhen kívüli is, akkor nem luxus az a 20-30-40 ezer Ft, egyébként meg mostanában fogok szülni, úgy röpködnek a 100ezrek, hogy csak na, akár csak bútor vagy bármi kell a babának. Sacc per kb egymillióban már most van, szóval ha 20-30ezer Ft gondot okoz, akkor kínyzenvedés lesz felnevelni egy gyereket
júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!