Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 volt az első tényleges...

23 volt az első tényleges pozitív napom, majd a rákövetkező az halvány volt de sok folyadékot ittam így gondolom hogy az is pozitív lehetett. 23. kivételével minden nap együtt voltunk. Így akkor van esély a babára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már számtalanszor feltették ezt a kérdést, előre is bocsánat. Először használtam ovu tesztet. 20-án kezdtem. 23 volt az első tényleges pozitív napom, majd a rákövetkező az halvány volt de sok folyadékot ittam így gondolom hogy az is pozitív lehetett. A 25.i már egyértelmű negatív volt. 23 kivételével minden nap együtt voltunk. Ugye jókor? Félek attól is hogy a hüvely ugye savas a sperma meg lúgos. Tudom nem a méret számít, csak aggaszt hogy nem azért nem sikerül-e mert nem jutnak a helyükre a spermiumok, hogy előbb elpusztulnak. Bocsi a buta kérdésért, de egy idő után az ember fejében már az alapvető dolgok is megfordulnak.
2008. jún. 26. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent jól csináltál. Ha jelentkezett a tojásfehérjeszerű nyák is a + ovu teszttel együtt, akkor tuti jók voltatok. Az ovu teszt lényege, hogy minden + és az azt követő első negatív napon is legyetek együtt (az első nega napon van a tüszőrepedés), illetve utána minden második, vagy harmadik napon érdemes együtt lenni, amíg bírjátok. Aztán ha felment a hőd és fenn is marad, akkor már csak várnotok kell a babóka jelentkezésére. Drukkolok nagyon!
2008. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje szerű nyák segíti a spermiumok feljutását a megfelelő helyre, ne aggódj a savas-lúgos kémhatás miatt. Minden oké lesz, csak most nyugodj meg, te mindent megtettél.
2008. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Elvileg teljesen jól csináltátok (már ha jól értettem, hogy 23-ától, annak kivételével, voltatok együtt minden nap), mert az ovuteszted, ha pozitív, elkezdődött a peteérés folyamata. A pozitív napok utáni első negatívat tesztelt napon van a tüszőrepedés, amikor a legnagyobb az esély a teherbeesésre.

A teherbeesésnél semmiféle méret, vagy ilyesmi nem számít, sem póz, sem semmi egyéb, mert a természet tudja, mi a dolga két egészséges ember esetében. A kémhatás miatt se aggódj, mert az ovuláció körüli napokban megváltozik a nyák minősége (folyósabb, hígabb lesz) pont azért, hogy segítse a kisfickókat, hogy a lehető legkevesebb pusztuljon el a célbaérés előtt. A méhszáj is kinyílik, tehát szabad az út.

Ha még kevesebb, mint egy éve próbálkoztok, akkor pedig főleg nincs min aggódnod, mert a párok csak 20-25 százalékának jön össze a baba rövid időn belül, ami 1-2 hónap mondjuk.

És ne görcsölj rá a dologra, mert gátló lehet, ha sokat aggódsz és rágódsz a témán. Egyszerűen csak húzzatok bele, legyetek minél többször együtt, de ne arra koncentrálva állandóan, hogy gyereket kell csinálni, már bocs a kifejezésért. Inkább élvezzétek büntetlenül a védekezés nélküli, szabad szexet. Nincs is annál jobb, nem?

Legszívesebben azt javasolnám, hogy ne használj semmi "segédeszközt", amivel azt tudod kisilabizálni, hogy mikor van peteérésed, de tudom, hogy kár a szóért, mert Én sem bírtam megállni, de Én inkább arra használtam, hogy biztos legyek abban, van-e valóban peteérésem. De szerencsére, ezügyben az orvosom is megerősített, és miután félretettem minden eszközt (ovuteszt, hőmérő, stb.), és csak lazán, bele a vakvilágba szexeltünk, egyszercsak, váratlanul, a ciklusom egy olyan részén lettem terhes, amikor elvileg nem lehetett volna papírforma szerint. Végülis elég hamar, 4-5 hónapon belül összehoztuk. Most már a 8. hetet "taposom", és már csak azért izgulok, hogy minden rendben legyen Velünk.

Úgyhogy hajrá, drukkolok Neked! :-)

2008. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Sok sikert és egészséget Nektek.
2008. jún. 26. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis javitas az egyikhez, de fontos: az elso pozitiv teszt UTAN 24-48 oraval reped meg a tuszo! Tehat akkor szabadulo ki a pete. Ha akkor ott allnak a petevezetoben a kiskatonak, akkor kesz a baba :)


Itt a tajekoztatobol az idevago resz:

"POZITÍV EREDMÉNY: Ha két vonal látható és a teszt

sávban lév vonal sötétebb, mint a kontroll sávban lévő,

akkor az ovuláció valószín 24-48 óra múlva

bekövetkezik."


Itt nezegethetitek a dolgokat: [link]

2008. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát hétfőn volt pozitív. Mi kedden és szerdán is voltunk együtt...remélem.
2008. jún. 26. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt a spermium dologt te nem tudhatod. jól csináljátok, de ha a pasid spermája nem megfelelö akkor sajna hiába percre pontosak vagytok. ha pár hónapig nem megy akkor küld a pasidat dokihoz.
2008. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!