Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 32. hetes terhes és...

Ma vagyok 32. hetes terhes és vízszerű, átlátszó folyadék jön a mellemből. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma töltöttük a 32. hetet és előszőr vettem észre, hogy átlátszó tényleg vízszerű folyadék jön a mellemből. Mennyiségre nem sok, csak meglepődtem hogy mi lehet ez.

Ez normális ilyen korán vagy esetleg annak a jele h lassan megindul a kisember és kora szülött lesz? :(

Előre is köszi!



júl. 17. 18:01
 1/8 anonim válasza:
87%
Ne aggódj az csak az elő tej ami azt jelenti hogy lesz tejcsi a babócának. Nem lesz kora szülés ettől. Csak légy nyugodt élvezd a varandóság ezen időszakát.
júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írta előtej. A terhesség ezen szakaszán már teljesen normális. Mind 2 terhességemnél volt. Az egyiket 41+1 naposan szültem. Nem jelent koraszülést
júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan egyik terhességnél sem volt, de normális dolog. Semmi köze a korán szüléshez.
júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyel be betetet h ne azzon at a felsod.


En igy jaratam. Pont a kormanyhivatalban voltam jogsit intezni mikor wlkezdett folyni aztan csodalkoztak h a labat marad en meg voros fejjel izzadva vartam... 🤣

júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, semmit nem jelent se koraszülést, se azt, hogy sok tejed lesz szülés után. Nekem 24 hetesen már szivárgott.
júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Készül a melled is.
júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális de nem jelenti hogy biztos lesz tejed

Nekem mindkétszer volt előtej kb a 30-32. héttől de egyiket sem tudtam szoptatni

júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat!😊

Sokat segítettetek!😊

júl. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!