Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 18hetes terhes vagyok és...

Én 18hetes terhes vagyok és szeretnénk a párommal elmenni kirándulni termál medence fürödni és lehet e ilyenkor ??

Figyelt kérdés
júl. 15. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Még egy okos nő
júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nekem anno a doki inkább az élővizez javasolta, így én a Dunában hűsöltem 😃
júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Természetes vízbe menjetek inkább termál nem javasolt, illetve a melegvíz sem.
júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Termal es termal kozott is van kulinbseg.... Nem mindeg milyen az osszetetele. Van amibe siman mehet az ember terhesen.


A meleg viz meg ... Durdeskor zuhanyzaskor ti hidegben furdotok?


40 fokban pont a meleg viz es tea a jo. Mert megemeli a testhot es emiatt kevesbe fogaz izzadni es erezni a melleget. Az arabok Afrikaban meleg teat isznak es 5 reteg ruha van rajtuk. Erdekes h jobban is viselik mint a egyszeri ember a jeges uditovel es aligruhaval.

júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne hasonlitsd mar ossze az Afrikai es arab embereket a Kozep-europai magyarsaggal.

Ok úgy szoktak meg! Menj mar ki Norvégia leghidegebb pontjara lenge oltozetben.

Vagy itthon ebbe a kanikulabs jarjal mar te 5 reteg ruhaban, kerlek!

Terhes norol beszelunk ember! Normal embernek valoban jo a meleg tea es melegviz. De terhesen nem. Es nem 38 fokos vizzel zuhanyzunk terhesen.

Szoktal gondolkodni? Ha igen akkor fuss neki megegyszer mert ez most nem jott ossze.

júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Spec forro furdot veszek mindig es meleg teat iszok. Erdekes modon kevesbe izzadok.

Egy nem mas mint termodinamika es biologia 🤣 nem kell ehhez arabnak lenni.


Az elso ember epitette jeg vermet ahol par fokos volt a homerseklet perzsiaban keszitettek a 40 fokban 😁


A tobb reteg szigetel. Pont mint a hazon az EPS. A levego a legjobb azigeteloanyag csak mondom. Plane ha a levego tobb retegben vagy egymason ahogy haladsz befele ugy lesz a retegekben egyre huvosebb.

Nem vastagpulcsi kell hanem tobb reteg vaszon len selyem ... Vagy mas vekony termeszetes szellozo anyag.

júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De nem vagy kepes megerteni a lényeget??

O terhes. Terhesen tiltott a forro viz!

Aki nem terhes az meg azt csinal amit akar.


Ha te terhes vagy es igy veszel 40 fokos forro fürdőt, akkor csak gratulalni szeretnek a felelotlensegedhez.

júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Megertettem h a nyugai "fejlett" tarsadalmakban imadjak bekorlatozni tabusitani a dolgokat. Amit tobb ezer eve termeszetes volt az most jaj tiltott. Erdekes modon ezen tiltott dolgok hasznalata nem igazan befolyasoltak h tulnepesedjunk...


Nem felelotlenseg mert a hasadban levo gyerek nem igazan fogja erezni azt h melegebb lett. Viszont a te komforterzeted emelkedni fog altala. Nem okoz semmilyen problemat ha amugy nincs amugy is problema. De egy normal terhesseg nem betegseg ergo ugyan azt nyugodtan csinalhatod amig jol esik. Eheted ami jol esik. Sportolhataz amig jol esik. Csak manapsag es csak itthon paraztatjak az anyukakat minden szarral.

júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te hulye vagy.
júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te is...
júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!