Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tàgul a medence, nyúlnak az...

Tàgul a medence, nyúlnak az izmok szalagok?

Figyelt kérdés

Sziasztok kismamàk.


17 hetes vàrandós vagyok. Hàlistennek problèmamentesen ès viszonylag fitten (13.-14. hètig egy kinlódàs volt, vagy rosszul voltam vagy aludtam volna)

Kèrdèsem arra irànyulna, hogy ez amit tapasztalok, nem gyakran szerencsère, ilyen furcsa, nem fàjdalom nem görcs, hogy mondjam, nevezzük nevèn, ahhoz tudnàm hasonlitani mint mikor vagy jót szerelmeskedett az ember ès az a kellemes kis "izomlàz" ott lent vagy mondjuk mint mikor nagyon beizgulunk együttlèt elött. Ne figuràzzatok ki, nem azèrt èrzem ezt mert èpp szexelnèk. De ezt az èrzetet xsak ehhez tudom hasonlitani.Nèha akkor is èrzem ha sokat sètàlok, vagy ha sokat âllok. Olyan medencetàjèkról induló hüvelyig kiható kis èrzès.

Szalagnyúlàst èrzem? Vagy hogy igazodik a baba? Jó ha nem is azt hogy igazodik de növekszik a mèh, alakulnak a dolgok a környezetèben?

Èrzett màr ilyet esetleg valaki?


2023. febr. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

:-)

A terhesség vérbőséggel jár odalenn, így pl. ha sokat sétálsz, akkor az enyhe dörzsölődés... nincs mit szépíteni, nem csak olyan "mint mikor nagyon beizgulunk együttlèt elött" - hanem konkrétan ugyanaz.

Nyugi, teljesen normális.

2023. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/1


Cikinek èreztem előszőr megkèrdezni de megnyugodtam, hogy akkor nem ciki ès normàlis, köszi :)

2023. febr. 3. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor voltam így a terhesség alatt. Rettenetesen kívántam is a szexet. Aztán úgy a 30. hét után a kívánósság megmaradt, de szex után mindig úgy éreztem magam, mint valami vénasszony.. mindenen is fájt.. a lábaim, a derekam, a hátam.. 🤣
2023. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!