Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten a placenta teljesen...

12. héten a placenta teljesen fedi a méhszájat,ez feljebb húzódik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most volt a 12. heri ultrahang, azt mondta az orvos, leleten is rajta van, a belső méhszájat teljes mértékben fedi a placenta. Javasolta, sok magnézium és pihenés kell, nem szabad emelgetnem. Akik így voltak, tőlük olvasnék a későbbiekre vonatkozó tapasztalatokat. Tényleg feküdnöm kell szülésig? Feljebb húzódott a placenta? Vagy császármetszés lett a vége? Köszönöm!
júl. 14. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem.

Szomszédomnak teljesen fedte és feljebb húzódott, és természetesen szült.

Nekem sosem fedte teljesen és csak annyi lett hogy 3,5 mm-re távolodott el a méhszájtól az egész terhesség alatt és program császár lett a vége (amire Dr. Dékány Ágnes is azt mondta indokolt, aki híresen természetes szülés párti, direkt kikértem a véleményét mert én természetesen akartam szülni)

júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
júl. 14. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tudom, milyen mértékben fedte, mert csak annyit írt, hogy fedi a méhszájat. De szerintem nem teljesen, mert azt mondta, feljebb fog húzódni, szóval optimista volt.

A 2. A genetikait más csinálta, ő csak annyit mondott, jó helyen van. Utána kérdeztem rá, mert nem tudott az előzményről. Mondta, hogy nem tudja, hol volt, de az biztos, hogy most jó helyen.

25hetesen konkrétan is rákérdeztem magán dokinál, azt mondta, 4-5 cm-re.

Ilyen szempontból mi jók vagyunk már.

35hkm

júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak rálógott, de szerencsére végül jó helyen lett, igaz, hogy sokáig kitartott a méhszájon, de az utolsó pillanatokban, a huszonvalahanyadik héten elmozdult (nálunk az a protokoll, hogy ha a 27-28. hétig nem kerül jó helyre, akkor szülésig befektetnek...)
júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 14. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen fedte. Se házasélet, se emelés, se cipekedés stb. Néha voltak görcseim, de egy alkalmas barnázáson kívül vérzés szerencsére nem volt. Nekem nem mozdult és így császár volt a 37. héten.
júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fedte egész terhesség alatt. Nagyon nagy szerencsémre egy cseppet sem véreztem, viszont program császár lett a vége idő előtt.
júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!