Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség esetén kívánós...

Korai terhesség esetén kívánósság helyett étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Nem rég lett csak pozitív a tesztem, azonban kíváncsi lennék, ki van még így. Emellett fortyog a hasam is, ez esetleg mással is előfordult ?
júl. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig rossz volt az emésztésem, puffadtam, főleg az elején. A végefele székrekedés se segített ezen.

Teljesen normális az étvágytalanság. Idővel elmúlhat és még kívánós is lehetsz, de végig is kísérheti a terhességet, nekem 1. babámmal 2 x 1 hónap kivételével végig tartott és ebben a 2 hónapban se faltam annyit. (Hálistennek, mert nem is híztam)

júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész terhesség alatt egyszer sem voltam kívánós 😑 Kimaradt ez a rész, ahogy a fura dolgokat akarok együtt enni rész is. 🤷‍♀️

A legrosszabb a legeleje volt, mert nagyon éhes voltam, de ilyen rosszullétig, viszont nem kívántam semmit... kínszenvedés volt pár falatot enni

júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem én is így leszek… remélem, hogy tévedek, de eddig ez van…ugyanígy én is éhes vagyok, de nem kívánok semmit. A hasam egész nap fortyog, olyan, mintha valami vírust kaptam volna el.
júl. 11. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az első három hónapban bananon és joghurton éltem .

Más nem kellett, mindentől hányingerem volt.

júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis tulzassal, de terhesseg alatt minden tunet normalis, szokj hozza. Most ez van, 1 honap mulva meg mas lesz 🤷‍♀️

Nyugi, nincsen semmi baj :D

júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok terhesség eleje óta nincs semmi étvágyam
júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!