Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukák! Volt köztetek...

Kedves anyukák! Volt köztetek olyan, akinek a babája 28 hetesen főleg este/ éjjel és reggel mozgott, napközben keveset?

Figyelt kérdés
Vannak napok, mikor napközben is többet mocorog, de sokszor napokig csak reggel este jelentkezik, napközben max 1-2x ad magáról jelet. Mellső fali méhlepényem van.

#babavárás #mozgásapocakban
tegnapelőtt 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész végig így volt.. Este 22-23h között mozgott nagyon sokat majd napközbe ha cukrosat ettem és ledőltem. Nyugis babának született egész nap aludt, éjjel is, de este 21-00között üvöltött 😤🤣🫣🥱 Nincs gond
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hozzáteszem hogy nekem is 1-2x moccant meg napközben#1
tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze. Állítólag ez az általános. Nekem is így volt, szintén mellső fali lepénnyel.Kérdeztem is a dokit, hogy mennyit kéne éreznem. Azt mondta a rendszert figyeljem. Mondom, az jó, mert nála az a rendszer, hogy nincs rendszer.😂 Reggel meg este, úgy+/- 1-2 órával kiszámítható volt, de napközben random valamikor előkerült.

Már elvileg számolnom kéne evés után 1 órával a mozgását, de nem merem. Tuti, minden nap az ügyeleten kötnék ki. Mozog ő eleget, de, hogy épp evés előtt, után vagy közben, azt neki senki ne mondja meg😁

tegnapelőtt 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as sose figyeltem órára pontosan hogy mozog e miféle orvos kér ilyesmit? Soha nem mondták hogy " figyelgessem"
tegnapelőtt 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4! Ja, nem orvos. A kismama appok, meg ilyenek. Meg voltam szülésfelkészítőn és ott is mondták, meg még előtte belenéztem egy másikba online, ott is. De én magamtól is tudom paráztatni magam, nincs szükségem efféle segítségre 🤣

Egyébként úgy van, hogy van, ahol evés után, van ahol evés után 1 óra szünet és utána, le kell feküdni és 1 óra alatt számolni, a legkisebbet is. Ha van 10, az jó. Ha nincs, akkor aznap még 1x ismételni, ha akkor sincs, akkor megnézetni. Na, most nálunk evés után vagy ő alszik, vagy én, vagy mindketten🤣 Ő sose volt így kajához kötve, hogy majd egy kis csokitól/kólától, mit tudom én, miket mondanak még, majd jól felébred.

#3

tegnapelőtt 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na foglalkozott meg stresszelt a bajkarika a számolgatással, januárban szültem :D Köszike hogy kifejtetted részletesebben. #4
tegnapelőtt 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 26 hetesen voltam utoljára kontroll vizsgálaton, ott rá is kérdeztem a dokinál, azt mondta nem kell számolgatni de ha nem mozogna eleget inkább menjek be. Neten írják ezeket a evés után 1 órával figyeld és 10x kell megmozdulnia dolgot, én is olvastam, nálam volt , hogy ettem de akkor is csak 1x mozdult meg. Reggel este viszont aktív.

Megnyugodtam, miután írtatok, mert sok helyen azt olvastam inkább h mennyire aktív a baba, éves után is mennyit mozog , de szerencsére mások vagyunk babaink is mások így ezek szerint ez is normális.

tegnap 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem dettó. Úgy este 9 körül beindul, nyomja éjfélig, majd hajnalban olyan 4-5körül újra, reggelig. Napközben néha érzem hogy lakik ott valaki, kisebb mozgások, csuklás, de amúgy semmi. 😊 30hkm
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!