Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik tesztet csinaltatnatok...

Melyik tesztet csinaltatnatok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg nem vagyok benne biztos, hogy megcsinaltassam-e, de akik vegul valamilyen szuro vizsgalatot/ tesztet csinaltattatok, miert dontottetek mellette es miert arra esett a valasztasotok?

Gondolok itt a Prenatesztre, Nifty, stb.

Elore is koszonom🙂



jún. 28. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először a Prena alapot választottam, mert csak a Down miatt aggódtam. És önmagában arra nézve ez volt a legolcsóbb. Most mind a 3 alap triszómia érdekel, és azt meg a Trisomy nézi a legkedvezőbb áron, így most azt választom. Nem szeretek ugyanazért a vizsgálatért súlyos tízezrekkel többet kifizetni, márpedig ezek a vizsgálatok ugyanazt adják, csak változó összegért.
jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Prenából nézettem a legnagyobb csomagot.

Mindenképp olyat akartam, ami a legtöbb féle rendellenességre szűr, mert 36 évesen szültem, a korom sajnos így elég nagy kockázat volt.

A fajtája pedig csak azért lett Prena, mert a magándokim, akihez terhesgondozásra jártam, velük van szerződésben :)

jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi niftyt csináltattunk az elsővel. A másodikkal is vagy azt vagy a trisomy completet akarjuk. Bár valószínűleg nifty lesz az is.
jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a korom miatt(42) a kombináltat rögtön kizártam, mert rossz lett volna. A genetikai uh.-t az Istenhegyiben csináltattam és úgy volt, hogy tesztet is ott fogok, annak függvényében, hogy mit mutat az uh. Abban biztos voltam, hogy alapot csináltatok, bármilyen lesz is.(Kivéve, ha annyira rossz, hogy gyakorlatilag csak megerősíteni kell, akkor magzatvíz vétel). Ha kisebb eltérés látszik, akkor nagyobb csomag. Mivel ott van Trisomy és annak legkedvezőbb az alapja, az uh. meg tankönyvi tökéletes lett, sehol minimális eltérés se, így az lett.
jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én prenát csináltattam. Megtudtuk a nemét is egyből.
tegnapelőtt 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!