Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetessen megszűntek a tünetek?

6hetessen megszűntek a tünetek?

Figyelt kérdés

6hetes vagyok eddig volt hasszúrka és mellfájdalom a hasszúrka elmúlt. Ez mennyire jelent gondot? Volt akinél ez jelezte a bajt?

Nem akarok rá stresszelni de már volt egy elhat terhességem így kicsit jobban izgulok.



jún. 8. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj. Változóak a tünetek.

Pl.7 hónapos volt, mikor úgy hólyagon rúgott, hogy bepisiltem. 😁


Meg hol gyomorba könyökölt, hol bokszolt.

jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Írni megtanulhattál volna gyerekvállalás előtt. Ha majd a 8 éves gyerekednek segíteni kell a tanulásban, mit fogsz csinálni? Széttárod a karodat?
jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

2–es

Nem is értem mi a problémád a kérdező írásával. Te egy rettentően megkeseredett ember vagy. Sajnállak!

jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Nem volt semmi tünetem, csak az a mindjárt megjön érzés görccsel. Aztán elmúlt, úgy mentem hcg vérvételre(nem emiatt, már előtte eldöntöttem, nekem is volt előtte vetélés, nem akartam beleélni magam). Tök magas volt, és gyorsabban is nőtt. Még az utolsónál is csak 5hetes voltam, baromi magas hcg-vel. Utána időnként visszajött, de olyan erős görcsök már nem voltak, mint az elején.
jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekem is elmúlt. Majd 8. héttől jött a folyamatos émelygés. Utána , közbe közbe pár napra visszajönnek a görcsök.
jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!