Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv lett a tesztem,...

Pozitiv lett a tesztem, viszont idopontot csak 7 hetesre kaptam a dokinal (nagyon sokan vannak nala). Nem keso az ?

Figyelt kérdés

pl. honnan tudom ha nincs e hematoma? vagy valami mas baj ha csak olyan keson megyek dokihoz

mindentol parazok mar (volt mar 1 veszitesem)


jún. 7. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10! Köszönöm szépen. Neked is boldog babavárást!

#9

jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

én az első gyereknél 8-9hetesen mentem, 2 hét késés után csináltam az első tesztet és vártam, mert gondoltam tuti 1 mensi kimaradt csak és a következő megjön. azt hittem tuti nem vagyok terhes :D

a másodiknál 1 nappal a nemvárt előtt hajnalban egy megérzés miatt csináltam tesztet, 5+2 hetesen nagylaborra mentem és vizeletet is kellett adnom és akkor láttam, hogy barnáztam így felmentem a nőgyógyászatra. csak petezsákot láttak, 2 hét múlva 7+2 hetesen már volt szívhang is :)

aztán nekem is volt egy korai veszteségem, pár hónappal korábban hagytam abba a szoptatást, rövidebb ciklusaim voltak, gondoltam ez most biztosan egy hosszabb, de már hányingerem lett azért teszteltem 8 nap késés után, de sajnos 3 nap múlva vérezni kezdtem. elmentem utána dokihoz, főleg mert 1,5 napig véreztem csak és elmúlt de már semmit nem látott és a vérvételen is 0,2 volt a hcg

3.babánál a veszteség miatt én is eléggé aggódtam ráadásul hazahozta a nagyobbik az influenzát, elkapta a kicsi is majd én, később a férjem. utána meg egy jó kis hányás-hasmenés vírus is megjelent a családban. mire az elmúlt, az antibiotikumtól ment tönkre a gyomrom

vele 5+2 és 6+3 hetesen voltam dokinál pont emiatt, mert napokig nem ettem és iszonyatosan beteg voltam, azt hittem lehetetlen, hogy megmaradjon de a másodiknál már volt szívhang :) és már félidőben vagyunk :)

szóval a 7. hét pont tökéletes ha probléma mentes terhesség esetén így mész az teljesen jó. ha meg bármi gond van akkor menj be előbb :) de inkább ne legyen semmi.

Boldog babavárást :)

jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!