Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv lett a tesztem,...

Pozitiv lett a tesztem, viszont idopontot csak 7 hetesre kaptam a dokinal (nagyon sokan vannak nala). Nem keso az ?

Figyelt kérdés

pl. honnan tudom ha nincs e hematoma? vagy valami mas baj ha csak olyan keson megyek dokihoz

mindentol parazok mar (volt mar 1 veszitesem)


jún. 7. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes terhességnél hamarabb egyébként sincs semmi értelme nőgyógyászhoz menni. Semmit nem fog látni és csak idegeskedsz a semmin.
jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból egyáltalán nem késő, hogy nem maradsz le semmiről :)

Sajnos a hematómát sokszor nem is veszik észre, csak mikor vérzés miatt megy valaki, és célzottan keresik az okát, tehát lehet te sem tudnál róla... Lényeg, hogy ha addig vérzést tapasztalnál, akkor azonnal irány az ügyelet, de remélhetőleg erre nem kerül sor.

Azt lehet tudni, hogy korábban mi volt a baj? Esetleg progeszteronpótlás nem indokolt? (Azt sok doki telefonon keresztül is felírja, csak azért be sem kell menni.)

Én a missed ab után nagyon korán (4 hetesen) mentem, mert más miatt volt időpontom, csak pont teszteltem reggel egy pozitívat, de elárulom, hogy az első trimesztert végigparáztam így is... Bár én azon nem aggódtam sosem, hogy miért nem lát szívhangot, ha még nem is kellene lenni, de kb. minden más miatt igen, az első genetikai UH után tudtam csak kicsit megnyugodni.

Drukkolok, hogy most te is sikerrel járj!

jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eloszor 6 hetesen mentem uh.ra es a petezsakba volt "valami" amit 2 főorvos nezett meg de egyikuk sem tudta miaz

Ra 2 napra kontroll, az a valami 2x akkora lett

Aztan vartunk hogy hatha megindul magatol a veteles de nem akart

Aztan ra 2 hetre kaptam gyogyszert (kizarolag csak huvelybe) amitol beindult es szepen kiurult

Azota eltelt 6honap hogy ujra sikeruljon ezert is felek mindentol

jún. 7. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen teljesen jó, előbb nem biztos, hogy lenne egyáltalán szívhang. Addigra meg már biztos lesz.
jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő
jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg inkabb korai mint keso. 8 hetesen eleg menni boven.
jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az pont jó. Én is akkor akartam, de sajnos ügyelet lett belőle vérzés miatt 5 hetesen. Aztán amikor eredetileg mentem volna, meg is nézett, még nem volt 7 hetes, valami kis pulzálás volt, visszahívott 1 héttel későbbre. Hazamentem és pár óra múlva elöntött a vér. Vissza hozzá. Na akkor talált hematómát, mert keresett. Pár órával előtte még nem látta. (Az 1.vérzést még nem az okozta.) Ezzel a hematómás kérdésedre is válaszoltam. Nem kell tudni. Ha nincs vérzés, erős görcs, nincs teendő.(Nekem is vetélés volt előtte.)
jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

7-es azota minden rendben van?

jún. 7. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Utána még sokat vérezgettem miatta, aztán mire végre felszívódott, kiderült, hogy a lepény fedi a méhszájat🤦🏽‍♀️ De az is feljebb ment és már minden szuper😁Lassan 30hetes vagyok.

Nyilván én is végig paráztam az 1.trimesztert, de nem érte meg, attól nem lett jobb😂

#7

jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Orulok nektek akkor! Tovabbi boldog babavarast kivanok! 🥰
jún. 8. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!