Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak hallottam eddig róla ,de...

Csak hallottam eddig róla ,de most meg is tapasztaltam. Tényleg léteznek ezek az úgynevezett "fantom mozgások"?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem és eddig se időm se energiám nem volt arra, hogy ilyeneket figyelgessek, bár a kórházban a császár utáni napokon mintha éreztem volna apróbb nyilván nem mozgàsokat, de olyan volt. Viszont az elmúlt hetekben tök sokszor van az, hogy érzek ilyet a hasamban. Nyilván gondolom valami izom ràndulhat össze, de teljesen olyan érzem, mint mikor már picit erőteljesebben mozgott a kislányom még a terhesség alatt. Eddig hülyeségnek gondoltam ezt, hogy ilyen van, de mióta néha én is érzem, már elhiszem, hogy létezik a jelenség és baromira érdekes dolog.

Veletek volt ilyen? Éreztétek szülés után ezeket a fantom mozgásokat és aki igen, az mennyivel szülés után?



jún. 6. 08:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Leteznek es egyebkent legtobbszor ennek az az oka, hogy a hasizom szet van nyilva, nem tart rendesen, igy erzed a belso szerveid mozgasat.

Erdemes dolgozni rajta.

jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szétnyílva a hasizmom hála istennek. Akkor ez tényleg valós jelenség.
jún. 6. 11:21
 13/20 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem, én szinte napi szinten érzem.
jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

11-es valaszom kar volt lepontozni, de mindegy.

Tenyleg ezert van, a hasizom nem mukodik rendesen. Sosem keso rajta dolgozni…:D

Egyebkent ha faj a derekatok vagy hatatok, annak is van koze hozza.

jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

11!

köszi, teljesen jól van a hasizmom. a hátam, derekam sem fáj...

13#

jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van a 11-nek! Tud problémát okozni! Nagyon sokminden tud, amiről lehet nem is tudunk. Összenövés, szétnyílt hasizom, méhsüllyedés, de akár gátseb később. Szülés után már senki se ugyanaz és lehet 10-20 év múlva jön elő. Várom én is a lepontozást 😀🙈
jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után kb 3 hétig volt, főleg éjszaka. Reflexből mindig oda nyúltam, mint terhesen, hogy rá tegyem a kezem, aztán jött a hoppá, hogy nincs is már hasam :D amúgy akivel eddig beszéltem erről, és van már gyereke, azt mondta, hülye vagyok, ilyen nincs, pedig de.
jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ó, persze. 8 éves a lányom, kb 6 éves koráig éreztem fantommozgást. Hát.. érdekes volt. Mintha egy Alien lett volna bennem.
jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, de nem fáj semmim és a hasizmom is köszöni, jól van.
jún. 6. 17:51
 20/20 anonim ***** válasza:
#11,14, szakember segítségével záródott a hasizmom, mégis érzem a fantom mozgást.
jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!