Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak hallottam eddig róla ,de...

Csak hallottam eddig róla ,de most meg is tapasztaltam. Tényleg léteznek ezek az úgynevezett "fantom mozgások"?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem és eddig se időm se energiám nem volt arra, hogy ilyeneket figyelgessek, bár a kórházban a császár utáni napokon mintha éreztem volna apróbb nyilván nem mozgàsokat, de olyan volt. Viszont az elmúlt hetekben tök sokszor van az, hogy érzek ilyet a hasamban. Nyilván gondolom valami izom ràndulhat össze, de teljesen olyan érzem, mint mikor már picit erőteljesebben mozgott a kislányom még a terhesség alatt. Eddig hülyeségnek gondoltam ezt, hogy ilyen van, de mióta néha én is érzem, már elhiszem, hogy létezik a jelenség és baromira érdekes dolog.

Veletek volt ilyen? Éreztétek szülés után ezeket a fantom mozgásokat és aki igen, az mennyivel szülés után?



jún. 6. 08:36
1 2
 1/20 babyboom567 ***** válasza:
100%
Tényleg.7,5 éve szültem, szokott lenni most is.
jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éve szültem, de még mindig van ilyen. :D
jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 babyboom567 ***** válasza:
26%
És fizikai képtelenség,hogy terhes legyek, mert korai menopauzám van, 3 éve nem véreztem, és extrém súlyos méhsüllyedésem,konkrétan a méhtest a hüvelyben van,a méhszáj teljesen kint van a hüvelyből.
jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem császár után, rendeződtek vissza a dolgok.

Babyboom567 Veled mi történt?

jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azta, azt hittem, én őrűltem meg😃

Nekem is szokott lenni, 2 honapja szültem császárral!

jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 babyboom567 ***** válasza:
100%
Nekem már 7,5 éves a gyerek, és most is szoktak lenni fantom mozgások. Méhsüllyedésem azért lett,mert nem hallgattam senkire,hogy pihenjek szülés után.A korai menopauza meg várható volt,mert 18 éves koromban ciszta miatt csak nagyon pici petefészkem maradt,akkor ott el is mondták, hogy nagyon hamar ki fog merülni.Hát mondjuk ez nem jött be,mert 40 évesen szültem,és olyan 42 voltam mikor elmaradozott/ritkult,kb 3 éve egyáltalán nincs.
jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
13 éves a fiam. Néha még most is van.
jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom babyboom567! Azért ez elég kemény ilyen fiatalon. Gátizomerősítő tornát csinálsz?
jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem, még most is érzem. Sőt, volt olyan bélmozgásom, hogy látszott is a hasamon. Na az para volt. 😃 Azonnal rohantam tesztet venni, pedig rendszeresen menstruálok, és védekezünk is. Nyilván negatív lett.
jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szülés után van ilyen, csak azután már ahhoz hasonlítja az ember, néha kísérteties nekem is
jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!