Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraszülött gyanús vagyok.29ik...

Koraszülött gyanús vagyok.29ik héttől megvan rövidülve a méhnyak most 36+3 vagyok 1cm a méhnyak. Ágynyugalmat írt elő a nőgyógyász meddig kell betartani?meg tegnap óta eléggé szúrkál a hasam(többi lent)

Figyelt kérdés
Bal oldalt,jobb oldalt,mellem alatt mindig változó hol szúrkál.holnap megyek az orvosomhoz,csak azért bennem van a félelem nehogy bármi történjen addig

jún. 5. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Harmadjára kérdezed meg. Nem unod?

Már legalább 10-szer leírtuk, hogy 36 hetesen nem kell az ágyban feküdni. Sőt, már rég nem kellene.

jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tegyél-vegyél, semmi baja nem lesz a babádnak, ha most megszületik.
jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én se értem. Minimum 3. kérdésed már, nem értelek..
jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rettegsz, hogy beindul a szülés, akkor addig feküdj, amíg nem akarod. De 37+0-nál tovább én biztosan nem tenném. Senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi lesz. De lazán benne van a pakliban, hogy 41. héten fogják belőled kihalászni a babát, mert a megrövidült méhnyak, főleg ha zárt, akár alkati kérdés is lehet. Szerintem jóval többen fekszenek emiatt, mint indokolt lenne. Az, hogy 1 cm, most már kb. tök mindegy. Nekem is ennyi volt, aztán hiába lépcsőzgettem (már írtam).
jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem jóval többen fekszenek emiatt, mint indokolt lenne. "


Ja. Főleg, hogy ezer meg egy tanulmány van róla, hogy az ágynyugalom nem csökkenti a koraszülés gyakoriságát.

jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már néha megértem, hogy miért égnek ki a nőgyógyászok. A sok ilyen nő miatt.

Nem kell feküdnöd már. Ha beindúl a szülés semmi probléma nem lesz, mert nem számít koraszülöttnek.

jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy minden nap kiírod ugyanezt a kérdést, már rég felhívhattad volna a nőgyógyászod.

Amúgy minden kérdésednél el lett mondva, hogy nyugodtan kelj fel. Sőt, ajánlott is, mert meg kell szülnöd hamarosan egy gyereket és a sok fekvés miatt valószínűleg semmi állóképességed.

jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit, hogy az én papírjaimon is végig ott virított a "fenyegető koraszülés" diagnózis. Még a 38. hetes vizsgálat papírján is ott maradt, gondolom elfelejtették levenni, átmásolták, vagy passz. Értem én, hogy hetek óta rettegésben élsz, hogy koraszülés gyanúd van, de ezt most már nyugodtan el lehet felejteni, 36+3, pár óra múlva 36+4, hol itt a koraszülés?
jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Hányszor kérdezed még meg?
jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon kíváncsi vagyok, mikor indul be a szülés, majd megírnád légy szíves? Köszönöm!
jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!