Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz lett a vér cukorszintem...

Rossz lett a vér cukorszintem , az éhgyomorra 3 , a 120 perces 9;3 tudnàtok segíteni hogy az éh gyomorra miért 3?A többi egyértelmű hogy terhességi cukrom van.

Figyelt kérdés
Elmúlt napokban stresszes voltam attól is lehet magasabb?

jún. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél egy vércukormérőt és diétázz. Facebookon van a terhességi cukorbetegség csoport, a kalauzokat tanulmányozd, sok jó dolog van ott.

A reggeli cukrod is méregesd, de amint lehet, ha sokat járkálsz már megindulhat fel vagy le. A laboros 3 elég kevés de lehet tök normális volt mielőtt elindultál, csak a szervezeted hiányolta közben a reggelit.

Stressztől lehet magasabb de ilyen terhelt cukrot az nem csinál. Én reménykedtem, hogy 1,5 éve a karácsonyi zabálás miatt volt magas (8,8) a 120 percesem de hamar koppantam, nagyon szigorúan kellett tartanom a diétát, hogy 7 alatti méréseim legyenek evések után. Kitartást, nehéz, főleg a legeleje, de nem lehetetlen!

jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!