Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyértelműen fel lehet ismerni...

Egyértelműen fel lehet ismerni, ha olyan fájás jön, ami már a szülés beindulása miatt van?

Figyelt kérdés
Csak mert azt mondják, eleinte, amikor még csak pl. 10 percenként jön egy, az nem feltétlenül olyan erős, hogy egyértelmű. Az 5 perchez közelebb már erősebb, de a rákészülés miatt jó lenne ezt minél előbb felismerni majd.
2023. nov. 20. 17:41
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
62%
Nem
2023. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én felismertem,pedig nagyon féltem,hogy nem fogom.

Menstruációs gorcsre hasonlít,de sokkal erősebb és nekem az egész derekam,hasam fájt.

Valamint teljesen úgy éreztem a tíz perces fajasoknal,hogy el kell mennem nagyvecere.

2023. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak keményedett, viszont percre pontosan ismétlődve. Így indultunk és szülés is lett belőle. De nem fájt! Csak nagyon rendszeres volt. És nem maradt abba. Úgyhogy van olyan, hogy nem fáj!
2023. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy másodjára fel fogom. Hát nem így lett. Többször mentünk be fals riasztással, míg végül beindult: na akkor azt éreztem, hogy "hogy a fenébe keverhettem össze?"
2023. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. fel sem tűnt. Tényleg hasonló érzés volt, mint mielőtt megjön, kicsit szurkált a hasam. Aztán ez így ment egy hétvégén át, nem múlt el, csak egyre sűrűbb lett. Mondtam akkor anyukámnak, hogy ilyet tapasztalok, és azt tanácsolta, hogy na tessék lemérni, hogy milyen időközönként van. 5 perc alatt volt stabilan, így bementünk. Mire beértem már 3 ujj tág voltam, utána meg már felgyorsultak az események. :)


De rokonomnak kb. minden előjel nélkül elcsattant a magzatvíz, nem érzett előtte semmit. Szóval ja, sokféle lehet.

2023. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem ismertem fel, alig értünk be a kórházba. Ha nem folyik el a magzatvíz, lehet nem is indultunk volna el időben és itthon születik vagy a kocsiban.
2023. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 gyerekig azt hittem,hogy igen.Az 5-nél annyira semmi nem volt,hogy kizárólag azért mentünk be,mert a férjem nyüstölt,hogy nagyon gyakran keményedik a hasam,nézessük meg nincs-e baj, illetve le ne maradjon a szülésről.Hát 1 óra múlva babáztunk.Abszolút nem fájt,nem volt rendszeres,semmi sem volt olyan,mint amit leírnak ,mondanak,vagy amit tapasztaltam az első 4-nél.Úgyhogy van olyan,hogy nem ismered fel.
2023. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az elsőnél könnyű volt, mert előbb folyt el a magzatvíz és utána jöttek a fájások. A másodiknál alig fájt, azt hittem, jóslófájás (az elsőnél nem volt ilyen), csak az volt gyanús, hogy kezdett sűrűsödni, bár még mindig rendszertelen és gyenge volt. Aztán elfolyt a magzatvíz és felgyorsultak az események. De időben beértünk a kórházba :).
2023. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!