Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hízott az első trimeszterb...

Aki hízott az első trimeszterben, mennyit? És összesen mennyi jött fel?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés azokhoz szól, akik igen.

(Most nem az érdekel, aki semmit, vagy fogyott, mert tudom, hogy ez az átlag, reggeli rosszullétek, hányás, ételundor...

Az elsővel anno nekem is volt, most egyik sincs, sőt :S)



máj. 21. 08:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10! Na, akkor elárulhatom, nekem is az volt a bűvös szám. Hát nekem nem jött be😂

#6

máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem 10 kg pluszt is felszedtem gyorsan, de ennek rengeteg oka volt, pl.:

-letettem a cigit

-abbahagytam a futást

-nem volt semmi rosszullétem, viszont végre volt étvágyam (különösen a ch esett jól, ami előtte nem volt lételemem 😀)

-nagyon vékonyan estem teherbe (54/170, azóta sem tudom, miért fogytam le annyira, mindig 58-60 kg volt a versenysúlyom)

Tehát a viszonylag nagy hízás ellenére szerintem az volt a számomra megfelelő súly, a második trimeszterben lassult a gyarapodás, ráadásul a cukrom pont a határértéken volt a terhelésnél, így onnantól oda kellett figyelnem a szénhidrátra, attól meg szinte meg is állt a hízás. Akkor meg a védőnő meg az állami terhesgondozós doki azon sopánkodott, hogy miért nem híztam semmit 🙃

Végül 74 kg-val mentem szülni, folyamatos szoptatás mellett pár hét után 63-ra mentem le.

Igazából sosem aggódtam a kilókon, jól éreztem magam, és mindenki szerint csak a hasamon látszott, sőt, el se hitték, hogy mennyit szedtem fel. 😀 Szóval ha a cukrod rendben van, és te nem érzed magad rosszul emiatt, akkor szerintem csak a mérleg miatt ne aggódj! 🙂

máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Első trimeszterben 5 kg-t mért a védőnő, nekem nincs mérlegem.

Alig tudtam enni valamit, nem tudom hogy híztam, állandóan rosszul voltam. Ránézésre nem látszott semmi hízás, csak a számokban. Végére 12 kg lett, de akkor sem látszott csak a pocakom nőtt.

Szülés után fél évvel kezdett felszaladni láthatóan.

máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12

Nekem szintén közrejátszott (a védőnő szerint is), hogy hirtelen letettem minden függőségem (cigi pont nem, de energiaital, gyógyszerek...), ami által sajnos jóval többet eszek :S

máj. 21. 15:47
 15/15 anonim ***** válasza:
51-ről 56 kg. 168 cm-hez. Védőnő nekem is többet mért, mert ugye nem reggel mérte, meg nem is vetkőztem le teljesen. Nem hánytam, de émelyegtem, és kizárólag szénhidrátot tudtam enni. A zöldség látványától is felfordult a gyomrom, pedig addig kb. a piacról éltem. Sajnos fel is ment 70-ig a végére, de elég hamar leadtam. Igaz 54 körül megállt, és én érzem azt a plusz pár kg-t, de az ismerősök szerint legalább nem vagyok gebe.
máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!