Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni terhesen madártejet?

Lehet enni terhesen madártejet?

Figyelt kérdés

1-2 hete nagyon kívánom a madártejet, tegnap csináltam is, és megettem belőle egy nem túl nagy tálkával.Csak utána jutott eszembe, hogy lehet hogy nem is szabad enni a tojás miatt. szerintetek? ti ettetek terhesen?

23 hetes kismama


2009. jan. 5. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szio!!!

nyugodtam egyél,amit kívánsz:-))))

nem nyersen eszed meg a tojást,nemfog ártani semmit

inkább egyél helyettemis egy tállal,mert énis imádom:-)))

Üdv 25hetes kismami

2009. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

remélem, mert az anyosom csinalt a multkor egy nagy labassal, es szerintem tobb, mint a felét en ettem meg :D


nem nyers a tojas, ugyhogy nem gond, ellentetben pl a majonezzel, mert finom franciasalatat is csinalt, amibol nem mertem enni :)) :((


egészségedre :)

2009. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesen nyugodtan egyél madártejet (jó ötlet, meg is kívántam), viszont szülés után, a szoptatás miatt inkább hanyagold.
2009. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én megettem már kb.3 kg majonézt mióta terhes vagyok. Sztem lehet. Miért ne lehetne? Nyers hús nem ajánlott a toxoplazmózis miatt, de arra meg van vérvizsgálat.


Üdv

34 hetes kismama

2009. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elozonek: a majonezben nyers tojas van, azert nem ajanljak, de ha bevagod elotte a mikroba, az garantaltan kinyir mindent allitolag (nem probaltam, nem kockaztattam).

nyers tojast sem szabad enni tudtommal (cafoljatok meg, ha nincs igazam, mert imadom a majonezt, es meg van pár hetem :))

2009. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha házi készítésú majonézre gondolsz, igazad van. Viszont a boltit nyugodtan ehetitek!
2009. jan. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!