Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki rendszeresen...

Használt valaki rendszeresen pl. rhinospray plus orrsprayt a terhessége alatt? Esetleg aki már szült is így?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Rendszeresen nem, de elég sokszor használtam a terhességem alatt. Miért kell rendszeresen használnod? Amúgy szerintem nincs semmi mellékhatása.
2009. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,sajnos én sem tom pontosan az okát csak azt, hogy naponta 4-5 óránként totál bedugul az orrom és ha nem használnék semmit megfulladnék:( pont abban az időben szerettem volna kivizsgáltatni magamat amikor teherbe estem. Lehet orrsövényferdülés, polip, vagy a jóég tudja mi. Csak a lényeg az, hogy most úgysem csinálnak velem semmit, most vagyok 24 hetes. Nyugtalanít a dolog, de sztem a babónak is rosszabb lenne, ha nem kapnánk elég oxigént!? Akkor te már meg is szültél? Mégis milyen gyakran használtad?
2009. jan. 5. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább menj el egy gyógyszertárba, és ott adnak tanácsot, hogy melyiket lehet. Én mikor terhes lettem pont kérdeztem a gyógyszerészt, hogy mit lehet náthára, megfázásra, akkor azt mondta semmitse szinte. Az orrsprayre is azt mondta. Neocitran,mebucain, strepsils ezekre is.

EGyébként a páromnak is ugyanez a baja,mint neked, valószínűleg orrsövényferdülés, és ő is mindennap használ valamilyen orrsprayt. Viszont az alapból nem jó, hogy mindennap használja, azt mondták neki. De vannak olyanok, amiket lehet mindennap,ezek ált. a tengerivizesek. Szóval szerintem kérd ki valaki hozzáértő véleményét azért. De az biztos,hogy inkább kapjatok levegőt!

2009. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tengerviseseket nyugodtan használhatod csak azzal meg az a baj, hogy semmit sem ér. De próbáld ki, lehet, hogy neked használni fog, ha nem olyan erős a dugulás.
2009. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna a tengervizes nem ér semmit:( Mindent próbáltam már. A gyógyszerészek és orvosok is hol ezt hol azt mondanak. Neten is sokat olvastam már erről és az nyugtat kicsit, hogy sokan járnak hasonló cipőben... persze ez nem megoldás a problémámra:(
2009. jan. 5. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia


Ugyan igy vagyok En is.Igaz mar megszultem,de terhesseg elott is es alatt is ez volt a problemam.En hasznaltam azt is de aztan attertem az otrivin gyerek orrcsepre,talan az kimeletesebb,de oszinten megmondom,h sajnos hozzaszokunk es az orrnyalkahartya serul,es ezert dugul ba alandoan.Probald ki meg az orrnyalkaharty regeneralot most nem jut eszembe de a gyogyszertarban tudni fogja narancsolaj van benne es nagyon jo az illata is es segit egy kicsit.

2009. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

SZIA.


CSAK ÉRDEKLŐDNÉK,HOGY MIVEL UGYANÍGY VAGYOK,MINT TE A TERHESSÉG ALATT,HOGY ALIG KAPOK LEVEGŐT,NEKEM IS SZINTE RENDSZERESEN KELL HASZNÁLNOM A RHINOSPRAY PLUST.MIVEL TUDOM,HOGY NEM BETEGSÉG MIATT VAN BEDUGULVA AZ ORROM,HISZEN TERHESSÉG ELŐTT SEMMI ILYESMI NEM VOLT,ÍGY EZ A TERHESSÉG EGYIK VELEJÁRÓJA.TE MEDDIG ÉS MENNYIRE GYAKRAN HASZNÁLTAD?

2010. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!