Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van osszefugges hogy hogyan...

Van osszefugges hogy hogyan erzi magat a kismama terhesen es a gyermek neme kozott?

Figyelt kérdés
Sokan utalnak erre,de en ebben nem hiszek.A masodik babankat varjuk es teljesen mashogy erzem magam mint a kisfiamnal.
2010. okt. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, az elsővel semmi rosszullétem nem volt és fiú, most a második is fiú és a hányástól az ájulásig mindent megéltem.
2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés.

Bár pont én rossz példa vagyok, mert szinte teljesen ugyanolyan a 2. terhességem, mint az 1. volt, és a 2. lányomat várom.

Hányás, rosszullét nem volt egyszer sem, tényleg csak apró különbségek vannak.

2010. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

A családban és a környezetemben a lányos anyukák,émelygősebbek ,hányósabbak,betegesebbek voltak:)

De lehet ez teljesen véletlen:)

2010. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!