Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire volt tipikusan...

Kinek mennyire volt tipikusan lányos vagy fiús a terhessége?

Figyelt kérdés

Tudjátok arra gondolok hogy kisfiúknál inkább megszépül az anya, míg a kislányok elveszik anyjuk szépségét, hánynak.

Nekem van egy kisfiam, tipikusan fiús terhességem volt.

A kínai naptár szerint is, tudom ez is butaság de érdekelne ez is hogy bejött e nektek.

Jelenleg ismét kismama vagyok de ugyanúgy érzek mint a kisfiamnál pedig annyira örültünk volna egy huginak (persze a kisfiúnak is ugyanannyira de gondolom ez egyértelmű)


2024. márc. 5. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két, ugyanolyan problémamentes terhesség után született egy fiú és egy lány. A védőnő viszont eltalálta. Azt mondta, hogy a hasam formája alapján, de egyébként is 50% ;).
2024. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi különbség volt, hogy a fiamnál nem vizesedtem. Ugyanolyan hányingerem volt velük a legelején, minden ugyanaz, kivéve a vizesedést.
2024. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
kínai naptár szerint 2 fiú,ellenben 2 lányom van. Nincsenek ilyenek szerintem.
2024. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

1 fiam és 1 lányom van.

a kínai naptár 2ből 0...

A hasam formája is totál ugyan olyan volt.

Se nem szépültem, se nem csunyultam.

Mindkettővel végighánytam az elejét.

2024. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt vártam, első baba.

Valóban hánytam 7hétig összesen.

A bőröm soha nem volt még ilyen szép mint terhesség alatt, hogy legyen az az arcom vagy a hátam, mellkasom.

Soha nem éreztem magam ennél csinosabbnak, szépnek.Csodálatos időszak volt.

2024. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is van, lányom is; semmi különbség nem volt.
2024. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom ezeket a népi megfigyeléseket, de tény, hogy amikor a kisfiammal voltam terhes, semmi, de semmi bajom nem volt. Ki voltam virulva, imádtam a terhességet, a babámat, az életet, és nem hánytam, nem emelyegtem, nem fájt semmim, stb...az utolsó kb 4-5 hétben már a hatalmas pocakom miatt nehezkesebb volt a mozgás (4120 grammal, 57 centivel született a fiam:D), de különösebben akkor se volt semmi bajom, még aludni is tudtam végig :)
2024. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!