Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP-s vérvételre éhgyomorral...

AFP-s vérvételre éhgyomorral kell menni? Előre veszik a kismamákat a laborban?

Figyelt kérdés
Kedden leszek 16 hetes, és csütörtökre kaptam beutalót.
2010. okt. 22. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

ez az egyetlen vérvizsgálat ahol lehet elötte enni nem tudom miért tévesztik meg a kismamákat a védőnők ezzel a marhasággal.



ehetsz !!!!

2010. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a cukorterheléses vérvételnél nem lehet semmit:nálunk inni sem lehetett, meg enni sem, az egyetlen vérvétel ahol semmit nem lehet. Az AFP nél lehet!!!
2010. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta a védőnő, hogy nem ehetek, meg a doki sem, csak a neten olvastam, hogy sokan nem ehettek ennél a vizsgálatnál. Az AFP-n kívül még hepatitis vizsgálat lesz.
2010. okt. 22. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm és a védőnőm is mondta, hogy éhgyomorra kell menni!!! Szóval inni lehet, de enni semmit. Ezek szerint változó, hogy ki mit követel a kismamától...
2010. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem annyit mondott az orvos, hogy ehetek, de ne legyen nagyon zsíros.
2010. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy nálunk előre veszik a : kismamákat, a cukrosokat és a gyerekeket, meg gondolom indokolt esetben mást is
2010. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kedden leszek 16 hetes és én is csütörtökön megyek afp-re.Nekem azt mondta a védőnő hogy éhgyomorral mennyek.
2010. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nyugodtan lehet enni.Nekem a védőnő mondta,hogy reggelire egyek meg egy szelet vajas kenyeret és igyak meg egy pohár tejet nehogy rosszul legyek ha éhgyomorra megyek.Nálunk előre vették a kismamikat.Boldog babavárást!:)26h km
2010. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, éhgyomorra mentem (megszokásból), de nem kellett volna.

Nálunk a budafoki SZTK-ban nem vesznek előre senkit. A sorban állók közül lehet van 1-2 figyelmesebb, aki szól, hogy álljak nyugodtan elé, de asszem a 2 terhességem 6-7 vérvétele alatt 1-szer fordult elő ilyen.

2010. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk külön van egy szoba, ahol csak a terhesek meg a cukorbetegek vérét veszik le. Enni lehetett előtte.

2010. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!