Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájat vizsgáltak, meddig...

Méhszájat vizsgáltak, meddig fog ez még fájni?

Figyelt kérdés

A szülésznőm ma megvizsgált és azóta folyamatosan tompán (mensisen) görcsölök. Mikor múlik ez el?! Reggel történt és még most is fájdogálok, vérezgetek.

3 centire vagyok nyitva.


2010. okt. 21. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemár....tudod hogy bő 3 cm-rel szülést indítanak? Hány hetes vagy?
2010. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem öltözz fel, és irány a kórház.

Ha vérzel, akkor mindenképp!

Hány hetes vagy?

2010. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

37. hetes vagyok. Szerintem félreértetted. 3 ujjnyinál indítanak, ez még csak 3 centi vagyis 1 ujjnyi. Direkt kikérdeztem erről a dokit.


Annyit mondott, hogy húzzam ki még vhogy egy hétig...


De ezek a görcsök nem tetszenek... :((((

2010. okt. 21. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért bemennék a kórházba! Jobb félni ...Remélem minden rendben lesz! Majd írj hogy mi történt!
2010. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, mégis csak görcsölsz és vérezgetsz.

valószinüleg túl erősen vizsgált meg. Én nem lennék nyugodt és elmennék az ügyeletre.

Így szültem meg 27 hónapja a lányomat, csak nálam az NST-s nővér nyomkodta meg úgy a hasam hogy beinditotta ezzel a szülést 36 hétnél. Így akarta felébreszteni a babát a vizsgálathoz.

2010. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tök durva..

36. héten az NST-s nővér megindította a szülést???? Nem semmi, Nekem meg az Istenért nem akart kijönni.... :)

Pedig aztán nekem is nyomkodták a hasmat Nst-n (nem is kicsit), vizsgáltak elég durván és semmi. Így oxitocin lett 41 héten.


Kérdező, ha másért nem de a vérezgetés miatt én azonnal orvoshoz mennék. Vagy legalább is hívd fel a dokidat vagy a szülésznődet, én nem lennék nyugodt az tuti.

Majd jelentkezz mi volt...

2010. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igen a vérezgetés az már lehet a tágulásos vérzés is és azért lehet nem ártana ha megnéznének.

Majd írd meg hogy mi volt.

Könnyű szülést!

2010. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, minden jel arra utalt hogy a nyomkodástól mert olyan erősen nyomta hogy közben hullottak a könnyeim és a baba fejét meg kimozditotta a szülőcsatornából.

Elötte vizsgált a doki akkor még minden rendben volt, mire viszont vissza mentem az nst eredménnyel már fájdalmaim voltak.

Mikor haza értem rögtön elment a nyákdugóm a pisiléskor.

Ezt a mostani alkalommal nem fogom megengedni. nem hagyom hogy hozzámnyúljanak csak mert a baba éppen alszik.

nem kivánom senkinek.

2010. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha itt vagy még:

Engem is így vizsgált meg a doki egy keddi napon. Aztán véreztem és szerda délutánra meglett a fiam. A fájások igazából szerda 12 fele kezdődtek.

Ja: és én is 3 újnyi voltam a vizsgálatkor...

Azt olvastam, hogy ilyenkor felnyomkodják a külső méhszájat, hogy induljon meg a szülés, azért fáj.

Erről meg is vagyok győződve, mert utána akárhányszor nézték a méhszájat nem fájt egyáltalán.

2010. okt. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még aznap este beindult a szülés és hajnali kettőre megszületett a kislányunk...
2010. okt. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!