Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor indult be a...

Kinél mikor indult be a szülés és volt valami elő jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 40+0 hétben tartok, és már nagyon ideges vagyok hogy még nem indult be, reggel volt egy kis atlatszós kocsonyás a wc papíron, az lehet a nyák dugó? Köszi a válaszokat

2023. dec. 9. 14:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elsőnénél 39+3-ra született előjel nélkül. Annyi talán, hogy előtte lévő napokban nem tudtam nagy wc-re elmenni, ehettem akármit sajnos. Este 11-kor lefeküdtünk, de nem tudtam elaludni, éjfélkor pedig egy iszonyatos erős fájdalom sugárzott a derekamba, ami jött körbe előre a hasamhoz. 20 percesekkel kezdődött, illetve nonstop pisivel,hasmenéssel és a nyákdugó is részletekben elkezdett távozni, szintén ilyen átlátszó erősebb folyásként, illetve enyhe tágulási vérzésem volt. Délután 16.50-re lett meg 17 óra vajúdással, 2db nospával,burokrepesztéssel és a végén oxitocinnal.

Most második terhességnél 36+2-nél járok. Hát kíváncsian várom mit dob majd a gép. 😁

2023. dec. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!