Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hogy indult el a szülés?

Kinél hogy indult el a szülés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 38+4 hetesen. Estefele elkezdett a magzatvíz folyni. Enyhe menstruációs fájdalmaim voltak. Egyre sűrűbben jöttek. Hívtam a dokimat, mondta hogy induljunk. Gyors fürdés, hajmosás és 22 óra után indulás. 23 órára beértünk és 23,50-re meglett a gyönyörű kislányunk. 36 évesen első baba, könnyű szülés gátvédelemmel. Már 9 és fél hónaposak vagyunk. Mindenkinek ilyen könnyű szülést kívánok!
2011. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. :) Indították volna, amikor vizsgálták a magzatvizet, és mivel zavaros volt, így császároztak. Pontosan 1 héttel hordtam túl. Mi 3,5 hónaposak vagyunk. :)
2011. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éjjel, 7 perces fájásokra ébredtem, magzatvíz nem folyt el, csak mikor a doki burkot repesztett
2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Hajnali 2:14-kor 1 enyhe fájással,10 perc múlva jött még egy enyhe,akkor folyt el a magzatvíz. (végig enyhe fájások voltak,alig éreztem őket, az első fájástól számított 1:75 perc múlva született meg a kicsi)

2. Reggel 5 után valamivel kezdődött 5 percesekkel. A szülőszobán repesztettek burkot,amikor már teljesen tág voltam. Előtte fél órán keresztül jöttek percenként a fájások. Ezeket jobban érzetem,mint az első babánál. (8:58-kor született meg a kicsi)

3. Össze-vissza jöttek a fájások,hajnali fél 3-tól. (kb ennyire össze vissza: 10,14,8,15,10,11,8,13..stb ) Majd beállt 6 percesre,majd hirtelen 2 percesek lettek,kb 10 ilyen 2 perces volt-ez már jobban fájt,mint a 2. szülésnél,de még mindig nem volt vészes.- majd szintén hirtelen átváltott tolófájásra. (A magzatvizet nem vettem észre hogy elfolyt volna. 6:40-kor született meg a kicsi)


Bocs,tudom,csak az indulást kérdezted,de gondoltam nem haragszol,ha kicsit röviden,de leírom a többit is!

2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi előjel (jósló fájások, keményedések) nélkül, éjjel 10 perces fájások, reggelig 5 percesek lettek, akkor kórház. Magzatvíz nem folyt el magától, nem tudom meddig váratott volna, burokrepesztés lett belőle. akkor felgyorsultak a dolgok.
2011. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Július 2-ra voltam kiírva. Lelkemre kötötték, hogy ha aznap semmi nem történik másnap menjek be a kórházba. Útközben már éreztem kisebb fájásokat. Amikor bementem megvizsgáltak és közölték, hogy beindult a szülés és megkérdezték, hogy itt van e a cuccom. Hajnalban kértem egy epidurálist a gyerek csak nem akart kibújni. Burkot repesztettek és több mint 17 óra vajúdás után született meg a lányom.

Egy gyönyörű 2 éves és egy 24 hetes magzat anyukája

2011. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajnal 4-kor ébredtem 5 perces fájásokra, majd másfél óra után elmúltak. Délután ismét jöttek a fájások rendszertelenül, de sokkal erősebben. Este 9-kor mentünk be a kórházba és 3.55-kor született meg a kisfiam.

Most 7 hetes.

2011. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!