Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó méhlepény mitől...

Mélyen tapadó méhlepény mitől lehet?

Figyelt kérdés
16. hetes vagyok, tegnap állapította meg a doki, hogy mélyen tapad a lepény, így kimélő életmód kell. Eddidi ultrahangokon viszont egyszer sem mondta, sőt másik doki is nézett már ultrahangon korábban, ő sem mondta. Én csináltam valamit rosszul, hogy "lejjebb ment"? Nagyon aggódom!
2010. okt. 20. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is megállapították a 19 héten hogy mélyen fekvő lepényem van.

nekem nem is mondták h. kimélő életmód és 22 hetesen be is véreztem, és a 25 héten még mindig mélyen fekvő a lepény.

de ne aggódj valószínű arrébb fog menni, ahogy nő a méhed úgy vándorol.

nem te csináltál semmit rosszul

2010. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig nincs baj a mélyen tapadó lepénnyel, amíg nem fedi részben vagy teljesen a méhszájat. ha fedi, akkor szigorú fekvés. Ha nem fedi (nekem épp nem), akkor elméletileg minden rendben, majd idővel feljebb húzódik. Nekem a 16. héten mondták először, hogy mélyen tapad, aztán a 19. héten is még ott volt. Most 22 hetes vagyok, de nem kell kímélő életmódot folytatnom.
2010. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen állapították meg, hogy mélyen fekvő lepényem van, és fedi a méhszájat. 3x fektettek be a kórházba a terhességem ideje alatt, mivel nem húzódott feljebb. Mindig hazajöttem a saját felelősségemre, mivel itthon 2 gyermek várt rám. Kímélő életmód, sok pihenés, semmi házasélet. A szülés előtti napokban már picit feljebb húzódott, így nem császároztak meg, és természetes úton meg tudtam szülni a kisfiam. De az esetek nagy részében ilyen fiatal terhesség esetén visszahúzódik néhány héten belül.
2010. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat! Boldog babavárást Nektek!
2010. okt. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!