Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepény leválás lenne?

Lepény leválás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31+2 hetes terhes vagyok. Egyelőre csak toxémia gyanúval.

Nem rég el kellett mennem wc-re, viszont ahogy töröltem volna ki, olyan érzésem volt, mintha meghúzódott volna az egész hasfalam, kicsit "meg is torpantam". Mellső lepényem van.

Aztán amikor végeztem, és elől is kitöröltem, volt egy csepp vér, de nem tudom az honnan jöhetett. Azóta éreztem a babát mozogni, nem görcsölök, max egy kis mensi szerű érzésem van, vér sincs. Kb 20perce történt. Akinek volt lepény leválása, mennyi idő után tapasztalt bármit is? Illetve mi az, amit tapasztalt?



#vérzés #terhesség #lepényleválás #Nincsgörcs #Meghúzódottahasam
2023. nov. 12. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én közepesen erősen vérezni kezdtem és onnantól kezdve folyamatosan elindultak a fájások, rendszereződtek, 5 percesekkel leálltak. 4 hétig volt így, szülés után derül ki, hogy ez a félig levált lepény miatt volt. Viszont ilyen meghúzódott a hasam, vagy bármi extra érzésem nem volt. Ha vérezni kezdesz, akkor menj kórházba azonnal, de ha nem, csak az az egy csepp volt, akkor szerintem nincs baj.
2023. nov. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha levált volna a lepény, azonnal vérezni kezdesz, és nem csak 1 cseppet.
2023. nov. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lepeny levalasom volt (35. heten)


Az elso csepp vértől számítva perceken belul megtelt a tena lady. Utana mar jott magzatviz is (ahogy levalt a lepeny megrepedt a burok). De eszméletlen mennyiségű vert kepzelj el. Szerencsere minden jol alakult. Koran kieert a mento es szinte rogton toltak a korhazba surgossegi császárra (altatasban)

2023. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Szerencsére nem volt semmi probléma, csak a doki megjegyezte, hogy a toxémia miatt bármikor leválhat a lepény, én azóta parázok mindentől🫠

1-es és 3-as,remélem minden rendben zajlott nálatok💝

2023. nov. 12. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Parázni nem kell, mert egészségtelen. A pici vér rendben van, a leválás az nagy mennyiségű vér.
2023. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!