Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen létezhet, vagy mi ez az...

Ilyen létezhet, vagy mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem ezt. Mikor elmegyek a munkahelyemen pisilni és nyilván nem ülök rá főleg nem kismamaként a wc-re, hanem ez a fölé guggolós, "síelő póz" az amiben szoktam , na és a lényeg, hogy ahogy a combjaim hozzáérnek a már szép nagy pocakomhoz olyan érzés,mintha a combjaimmal érezném a babát a hasamba, ahogy a hasam "rálóg" ebben a pózban. Ez lehet? Mármint , hogy így előre hajolva érzem az egész babát szinte.

Remélem érthetően írtam le és szednek darabokra ebben a fórumban, mint sok más kismamát 😬.

25hetes 2 napos kismama vagyok.


2023. nov. 11. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
*és nem szednek darabokra
2023. nov. 11. 17:44
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Felmerül bennem, hogy mégis milyen munkahelyen dolgozol, ha akár kismamaként, akár nem, de félsz ráülni a vécére.

Amúgy ha érzed, hát érzed :D Mégis hogy vonjuk kétségbe a szavad :D Én pl sosem éreztem egyik gyereket sem a combommal, sőt, semmimmel sem, pedig a második babám még a bordám is eltörte a harmadik trimeszter elején, de combommal lehajolva a kisbaba kontúrjait vagy hogy mondjam, nem tudtam felismerni :D Azt se tudtam soha, hogy éppen melyik végével van felfelé vagy lefelé, vagy éppen milyét nyomja hova. A kezével piszkálta a húgyhólyagom vagy a lábával focizott vele? Ki tudja? A feje púposodott ki jobboldalt, vagy a feneke? Sose tudjuk meg. Szóval nekem ez fura lenne, de ha te érzed, akkor érzed, örülj neki :) Azért, mert én speciel nem éreztem soha, attól te még érezheted :D

2023. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért olyan meglepő az, hogy valaki nem ül rá a wc-re a munkahelyén, ahol még kb 25 ember használja ugyanazt a wc-t? Éreztem, hogy nálam is bele lehet kötni valamibe, és hát akinek kellemes olyan budin ücsörögni, amit más nők menstruálnak meg hugyoznak le, hát tegye. Én nem kockáztatok.

Kár volt kérdeznem. Sziasztok!

2023. nov. 11. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Első baba? Vannak itt, rendes nők is kérdező. Én el tudom képzelni, hogy a síelő pozíció miatt lóg a pocak a combjaidra és a mocorog, rugdos. El tudom képzelni, hogy igazad van. Baba érzi, hogy kényelmetlen pozba vagy, azért mozog. Bajotok nem lesz.
2023. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötöttem beléd, csak meglepődtem. Multinál dolgozom, 450-en vagyunk az irodában, de kb kétóránként jön a takkernéni a vécéket takarítani, nekem nem érződik egyáltalán parának ráülni a vécékre. Nehéz elképzelnem, hogy egy munkahelyen, ahol azért van rendesen takarítónő, ismered a kollégákat, ez legyen a fő probléma. Mozi után a pláza vécéjében én sem ülök rá, de munkahelyen nekem ez fura lenne. Bocs, ha neked ez támadásnak jött le, nem beszólásnak szántam. És amúgy szerintem a válaszom többi része nem is volt az.
2023. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
2es teljesen mindegy milyen munkahelyen dolgozik, én gyógyszertarban dolgozom ez is lényegtelen de nem ülök rá a wcre se ott se máshol se anyáméknál se sehol CSAKIS KIZÁRÓLAG ITTHON.De miért baj ha nem ül rá a munkahelyén kiragadtad a lényeget a kérdéséből úgylátom..
2023. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
"Ismerem a kollégáimat" Jót nevettem 🤣
2023. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha sehol nem ülök rá,csak anyámnál meg otthon. --ismerős! Ugyanígy lettem nevelve én is!

40 éves vagyok, de azóta is betartom.

2023. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!