Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 +3 hetesen normnálisak ezek...

4 +3 hetesen normnálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem úgy, h valami ki akar jönni vagy folyni a hüvelyemből, de csak átlátszó folyás van egy kevés, meg krém: Progeszteronos hüvelykrémet használok és ami kijön krémmaradvány, néha narancssárgás elszíneződése van egy kicsit (nem piros!), de nem véreztem semennyit. Enyhe mensis érzésem van és néha (nem reggel, hanem random) hányingerem. A mellem nem fáj, nem feszül. És sokat fájt a fejem az elmúlt napokban.
2010. okt. 19. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen normális.
2010. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, h túlparázom, de nagyon régóta várunk a babára :S
2010. okt. 19. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2010. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj de jó :) Köszi.
2010. okt. 19. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgyanigy voltam mindig megvoltam ijedve hogy valami baj lesz már 13 hetes vagyok(még mindig tart) holnap lesz az első ultrahangom(már alig várom)!Ugyhogy ne idegeskedj úgyis minden rendben lesz
2010. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem :) Köszi szépen.
2010. okt. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!