Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Önző vagyok ha a genetikai...

Önző vagyok ha a genetikai örökletes betegségek veszélye miatt nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kivel szemben lennél mégis onzo?
2023. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A társadalomban, a családban.
2023. okt. 11. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan nem tudom milyen betegsegrol van szó,mde esélyes hogy folyamatos kezelést igényel, esetleg több figyelmet a környezettől, ergo a társadalom csak megkoszoni, ha nem terheled vele a rendszert. A családod meg nyilván látja, milyen nehézségeid vannak, így nem is értem, hogy hibaztatnanak azért, ha ezt nem akarod tovább adni
2023. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Normálisan cselekszel, de nem vagy önző. Félelem, meg megérthető. A történetedbe, pszichológus segítség, vagy teljes nőgyógyászati kivizsgálás kell.
2023. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Önző akkor lennél, ha pl a párodról tudnád, hogy ő akar gyereket, te pedig mikor "ott lenne az ideje", benyögnéd, hogy jah amúgy nekem van egy ilyenem, és én nem akarok.

Mivel így elvettél pár évet az életéből.

De ha előre tisztázod, hogy ez van, senkivel nem leszel önző.

2023. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
El nem tudom képzelni mi ebben az önzőség
2023. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Épp az ellenkezője lenne önzőség
2023. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Pont, hogy önzetlen vagy. Vannak, akik mindenféle örökletes betegségekkel együtt vállalnak, az az önzőség. Mikor jó eséllyel ugyanazokat a szrokat fogja megélni, mint ő és mégis neki kell a saját gyerek.
2023. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Önző semmiképpen.


Ugyanakkor jó tudni, hogy az átlag ember genomjában 30-40 időzített bomba mutáció tuti előfordulhat, szóval ilyen alapon senki ne vállaljon gyereket. Persze vannak olyan mutációk is, ami szinte bizonyosan betegséget okoznak.

2023. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyen kérdést képes föltenni, azzal nem kis baj van nyakon felül, úgyhogy számodra nem önzőség, te valóban jobb, ha nem vállalsz gyereket.
2023. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!