Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen erős szúrás alhasban...

6 hetesen erős szúrás alhasban és végbél tajekon, majd rózsaszínes folyás?

Figyelt kérdés

Hívtam az orvosom, délután tudott volna fogadni. Bementunk a kórházba, 18,6mm petezsák benne embrióval. Írt 4x2 utrogestant, és velfemet.

Azóta enyhén fajdogal a hasam, szigorú fekvés nem csinalhatok semmit. Nagyon nagyon félek! Ez a harmadik terhességem, eddig ilyen nem volt.

Esetleg pozitív történeteket szívesen hallgatnék ☹️


2023. szept. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babánál pecsételtem. Ugyanez, rohantam a kórházba, kaptam progesteront+pihenés ugyanígy. Talán 2 napig pecsételtem. Már 6 éves a kislányom 🙂
2023. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanígy jártam, a második trimeszter elejéig feküdnöm kellett, egyébként vérzés egy hét alatt elmúlt. Most már picit többet mozgok, a babával minden rendben, tökéletes minden értéke és már érzem esténként hogy mocorog :).

Pihenj, próbáld elfoglalni magad, szorítok nektek!

17 hkm

2023. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azóta nincs vérzés sem barnázás.

A hasam viszont ilyen nyomó érzés folyamatosan.

2023. szept. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!