Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nyilall néha hüvelyb...

Másnak is nyilall néha hüvelybe vagy néha a végbél felé? Bocsi ha gáz a kérdés, de nem értem mi történik ilyenkor.14+5hetes kismama

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, nincs jelentősége. Növekszik a méh, idegeket nyom/ méhtartó szalagok húzódnak.
2022. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szokott. Nekem mostanában a jobb combtövem fáj, de annyira, hogy éjszaka néha megébredek amikor fordulok.

Én már mindent elfogadtam. Amíg nem jön belőlem vér, addig mindent normálisnak könyvelek el.

2022. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyentályt volt hüvely és végbél nyilallásom. Teljesen normális egy csomó féle tünet, köztük ez is.

Ezért is nehéz néha eldönteni, tudom, hogy mikor kell orvoshoz fordulni.

2022. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!