Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami előjele annak hogy...

Van valami előjele annak hogy megindul a szülés nemsokára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:23
 1/3 enerik válasza:
Sok előjele lehet, pld.: hasmenés, evési kényszer, nyákdugó távozása, hangulatváltozás…stb, de egy olyan sincs, ami mindig mindenkinél jelentkezik. E jelek megjelenése, nem hogy kismamánként hanem várandósággonként változik.
2010. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nallam az egvilagon semmi jele nem volt. Nyugodtan ultem a tv elott, egyszercsak egy pukkanas szerut ereztem belulrol es elkezdett szivarogni a magzatviz. 4 es fel orara ra a kezembe volt a kisfiam. Alig ertunk be a korhazba idobe.
2010. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó előjel volt: állandóan éhes voltam, hasmenésem is volt, mensis fájdalmaim voltak, nagyon sok méhösszehúzódásom volt rendszertelenül, de csak vártam és vártam, babus meg nem akart jönni. Végül túlhordtam és egy magzatvízvizsgálat során repedt csak meg a magzatburok...
2010. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!