Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki nemsokára szülni fog? Vagy akinek semmi jele nem volt szülés elött?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok,semmi jele hogy jönni akarna a pindur...se hasfájás,se görcsölés,se nyákdugó...csak a derekam fáj megállás nélkül 3 napja.ez lehet némi kis remény?
2010. júl. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,hat nekem annyira nem volt semmi elojele,hogy pentek delelott szivhangon voltam 39 hetesen es semmi nem volt,ejjel 1kor kezdodtek a fajasok es delelott 11re meglett a kislanyom.Remelem hamarosan meglessz a babad,konnyu szulest!
2010. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy most már tényleg nemsokára szülni fogok, eddig nekem sincs ennek semmi jele, csak keményedek reggeltől estig,de azt már hetek óta. 40hkm
2010. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A derékfájás lehet egy intő jel. Nekem is csak az volt. Aztán egyik reggel 39+5 naposan bementem ctg-re és a doki közölte, hát akkor ma szülni fogunk, merthogy már szivárog a magzatvíz... Én meg döbbenten álltam, mert semmit sem vettem ebből észre.

Kitartás!! Már biztosan nem sok van hátra.

2010. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno vasárnapra voltam kiírva, hétfőn voltam dokinál, és mondta, hogy szerinte itt még egyhamar nem lesz szülés, és csütörtökön menjek be hozzá a kórházba, hogy megbeszéljük, hogy mikor kell, hogy befeküdjek, hogy megfigyelés alatt legyek, és ha nem indulna meg a szülés, akkor hogyan lesz az indítás, stb. Kedden nst, szintén semmi jele a szülésnek, csütörtökre kaptam oda új időpontot. Szerdán még vásárolgattam napközben, és semmi jelét nem nem éreztem a közelgő szülésnek, majd csütörtök reggel nem megbeszélésre, hanem szülni mentem. Hozzáteszem, hogy soha semmilyen fájdalom, nyilalás, keményedés, jósló, stb. nem jelentkezett nálam, szóval semmi előjel nem volt, aztán egyszercsak elkezdődtek a fájások, egyre intenzívebbek és erősebbek lettek, aztán amikor 8 percesek lettek, akkor bementünk a kórházba és pár óra múlva megszületett a lányom. Szóval türelem, hamarosan Te is a kezedben tarthatod a picidet!:)
2010. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és a biztatást!:)
2010. júl. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!