Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen juttatás jár egy...

Milyen juttatás jár egy regisztrált munkanélkülinek kismamának?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok.Májusig volt munkahelyem és augusztusig kaptam a munkanélkülit.Ezek után mire számíthatok?Tud nekem ebben valaki segíteni?
2010. okt. 11. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
El kellene gyorsan menned dolgozni különben gyes lesz belőle!
2010. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Akarsz egyáltalán dolgozni?
2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval, ha munkanélkülin vagy az után már csak gyes- re leszel jogosult.

Gyorsan keress munkát!

2010. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És nehogy szólj a terhességről!!!!

1.

2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja!Gratula a babához:))

1.

2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem 365 nap kell?mert akkor hiába megy már el dolgozni...vagy a munkanélküli is beleszámít??


Amúgy jó ötlet gyorsan munkát keresni, sok sikert hozzá, főleg hogy szinte a legtöbb helyen, állásinterjún, közvetett vagy közvetlen módon rákérdeznek....ja és ugye van próbaidő is...na most ha reggel kell menni dokihoz mit mond próbaidő alatt??ezt nehéz megoldani...de kívánom hogy sikerüljön, csak azért vagyok ilyen"pesszimista" mert én sem kaptam munkát még a baba előtt, aztán mikor kiderült, hogy terhes vagyok már teljesen esélytelen volt a dolog....én is csak gyest megy csp-t kapok majd...


de gratulálok!!:)és nem elkeseríteni akartalak, csak leírtam én hogy jártam, pedig elég sok interjún voltam...

2010. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok. 2011. Június elejéig kapok munkanélküli járadékot majd munkanélküli segélyt. A baba meg kb. június közepén fog születni. Én próbálkoztam a munkahely kereséssel de az első kérdés akarok-e gyereket. Erre mint mondjon az ember, nem akarok majd ha nyugdíjas leszek? Én mondtam, hogy igen. Akkor köszönik szépen. Csak az a szép, hogy míg dolgoztam nem jött össze a pici. És mivel korházban dolgoztam így kitudodott, hogy babát szeretnénk, ezért el is küldtek. Így vállaljon az ember gyereket. Még meg olyan ember a korház vezető, aki gyerekorvos és ő küldött el mert nem tudnak finanszirozni jelszóval. Az, hogy most jött össze véletlen, de nagy öröm. Így szerintem én is csak gyesre leszek jogosult.
2010. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves ma 10:53, én az előtted író vagyok, és sajnálom, hogy nem találtál munkát te sem....de egy picit megnyugtató volt olvasni a soraidat, csak azért, mert látom, hogy nem vagyok egyedül:)

Amúgy ezen én is ki voltam akadva az állásinterjúkon...most minek kérdezi, hogy akarok-e gyereket?Igyekeztem kitérő választ adni, de gondolom levágták, hogy mi van...

Amúgy meg a másik dolog ami kiakaszt:Sokan vannak akiknek megvan rólam a véleményük:"Na szép...a gyes-re szül gyereket"...remélem te nem találkoztál ilyenekkel...

Boldog babavárást:)38+5 hetes pocis:)

2010. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!