Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok és szakítottam...

13hetes vagyok és szakítottam a gyerek apjával, mert szemét és nem nagyon foglalkozik velem. Vissza fog jönni magábaszállva, vagy jobb, ha elfelejtem?

Figyelt kérdés
Valahol még reménykedek, hogy minden rendbe jön.... Gondolom csak érdekli majd a gyerek és hátha igyekszik majd helyrehozni a dolgokat. Külföldön élek és sajnos a család azt hiszi ő egy rendes pasi (még nem találkoztak vele) és hogy minden oké köztünk. Nem akarok egyedülálló anya lenni egyedül itt, suli mellett, de abortuszra sem akarok menni, pedig elkeseredettségemben már az is megfordult a fejemben. :( Én részemről oké lenne a békülés, de vannak dolgok, amiket nem igazán tudok eltűrni tőle, pl. hogy nekem kell pedáloznom hogy egyáltalán találkozzunk (még nem élünk együtt), és még kórházba sem vitt, mikor véreztem. A fontosabb kérdéseimre nem válaszol, egyszer hazugságon kaptam, meg ilyenek. Sajnos az elején normálisan viselkedett, még akkor is kedves volt mikor megmondtam, hogy terhes vagyok (tervezett baba!!!ő is akarta, vagyis még akkor...). Utána lett velem szemét, makacs. :( Nem tudok így élni. Egyelőre 3 lehetőségem van: abortusz, amihez már túl késő van és utána nem tudnék élni, vagy öngyilkosság, vagy maradok szégyenben és egyedül nevelem ,ami anyagilag segítő társ nélkül iskola mellett nagyon nehéz lenne. Volt már valaki hasonló szituban és újra összejöttek? Van még remény?
2008. dec. 30. 10:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
azóta nem keresett??
2008. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!