Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja szívni egy gyerek...

Ki tudja szívni egy gyerek szemét egy porszívó?

Figyelt kérdés

Igen ez komoly! Osztályunkba jár egy retardált gyerek. Szülei sem teljesen normálisak, és egyiki nap kitalálta, hogy megpróbálja kiszívni egy porszívóval a szemét. Mondtuk neki, hogy beszéljen szüleivel, mire az anyja ezt mondta:

"Jól van, egyszer élünk!"

Így hát azt mondta tegyünk meg! Én nem ellenkeztem, mivel a retardáltak sok dolgot csinálhatnak velem amikor mondjuk alszok, és betör a lakásunkba. Ne fordítanék neki hátat...


Kérlek ne bombázzatok idióta válaszokkal! EZ KOMOLY!!! Annyit kérek: Igen, de kicsi rá az esély/Igen, simán!

Vagy: Nem, de nem lehetetlen/Nem, semmilyen körülmények között...


Haverjával fogják csinálni, én csak kamerázom az "utókornak" (nem mintha baromi fontos lenne, de fizetnek érte tehét megéri :D) és ha bármi van akkor én nem voltam benne :)


A gyerek egy 15 éves kb. 65 Kg súlyú, 174cm magas

A porszívó egy LG VCQ273STU típusú és max szívóerővel próbálná ki.


Egyébként a gyerek már sok hülyeséget csinált. Többek közt: ceruzahegyezővel kihegyezte a kisujját. Rágót ragasztott a hajába (teljesen le kellett nyírni a haját :P). És egy forgós széken 100x megpörgetve végigment egy akadálypályán (1 törött sípcsont és 2 napig tartó amnézia volt az ára, de ez volt a legviccesebb)


Retardáltakkal nem lehet mit csinálni, én már megtapasztaltam, és mégegyszer mondom EZ KOMOLY!!! És csak normális válaszokat kérek.


Ha ez szabálysértésnek minősül kérlek azt is írjátok le.


Mivel nyaral ezért suli első hetében szeretné megtenni, tehát kb 31 nap áll rendelkezésre, hogy válaszokat adjatok.


Köszönöm


2010. aug. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ti komolyan ennyire unatkoztok??????
2010. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de azért nem kéne vele próbálkozni, mert aztán ki tudja, mi lesz... de valami károsodása biztosan. És neked sem kéne ebben részt venni, mert ha baja lesz a gyereknek, téged is elővesznek, mert ott voltál vele :/
2010. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

te kamerázod? ha te ilyenben benne vagy akkor pont egy szinten vagy velük. egy retardált hülyegyerek.

de nem hiszem hogy ki tudja szívni a szemét, viszont komolyabban megsérülhet a szeme, szerintem meg is vakulhat. bár fogalmam sincs, csak én így gondolom. és bizony ki fog derülni hogy ti is benne voltatok.

2010. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem NEM érdemes ilyennel szórakozni! Ha ennyire hülye az a gyerek, akkor ne a porszívóval szívassa ki a szemeit, hanem szurkálja ki ollóval. Az tuti balhé lesz! Amúgy f@sza egy anyja lehet a kölöknek már nem azért! Idióták! -.-
2010. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,


igen ő ennyire unatkozik! :P


Kamerázás alatt annyitértek, hogy leteszem a fényképezőgépüket, beállítom a fókuszt, hogy minden a képben legyen aztán elhúzok és hívak, hogy mivan aztán másnap elviszem és lementem majd elküldöm nekik és törlöm a gépemről. Meg se nézem csak értek a filmezéshez, és pont az ilyenekért nem akarok ott lenni (már ha megteszik)


köszönöm a választ, de nem vagyok retardált, csak 5000 ft-ot nem fogok futni hagyni, és mint mondtam én nem leszek ott ha meg is csinálják, és a kamera sem az enyém...


Az ollóst nem mondom meg neki bár az 100% hogy kárt tenne benne, de ilyen "remek" ötletekkel nem bombázom szegénykét...amugy azért "barátkozok" vele, mert az iskola engem és egy másik gyereket rendelt ki mellé, csak a másik kórházban fekszik októberig... így maradtam én... és ami nekem kedvező, hogy ha bármi sérülést okoz magának, ami komoly és nem voltam ott, akkor semmit nem kapok a suliban sem sehol, de a gyereket elveszik a felügyeletem alól (hála istennek, ezért kérdeztem, hogy ez komolyabb sérülést tud-e csinálni?)


Ja és az is le van zsírozva a haverjával, hogy ha a suliban bármi van, akkor segítek nekik, hogy egy retardált nem a felügyelőjével csinált valamit, így ő nem vonható felelősségre, mármint a haver, és én sem mivel ezért a segítségért azt mondja, hogy én nem voltam ott... Mivel van szabadidőm és nem kötelező iskolán kívül is ügyelnem rá csak heti 1x ezért én is kibújnék alóla, már-ha lenne mialól kibújnom...

2010. aug. 1. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Happy tree friends.


Valami ilyesmi lesz az ő szemével is:

http://www.youtube.com/watch?v=NnO2HDb2s3E


Amúgy sírva röhögtem a kérdéseden. "Jól van, egyszer élünk."

Nem tudom, hogy lehet valaki ennyire hülye... A videót pedig nyomjátok fel youtube-ra!XD

Az ilyet meg sem kell próbálni lebeszélni, mivel csak felesleges energia... Aki hülye, az hülye.:D

2010. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, ezért mentünk szüleihez, hát aztán már télleg nem tudtam mit csináljunk, akkor írtam ki ide a kérdést :P
2010. aug. 9. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2010. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiszívta (de gyenge fokozaton) és állítólag semmi nem lett! Egy picit szúrt a szeme, és homályosan látott, de egyben van a gyerek! :) A videót már töröltem magamtól :P Viszont azóta kiesett az ablakon (1-1,5 m-t zuhant) és karja eltört :) Szegény gyerek...
2010. szept. 7. 17:06
 10/10 HUNBanderass válasza:
Elég lesz most már ... -.-
2015. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!