Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetesen mekkora a poci?...

16-17 hetesen mekkora a poci? ( lent )

Figyelt kérdés

És már látszódik nektek? Hasat betudjátok húzni? Hason tudtok aludni? Mi éreztek?



Tapasztalatokat szeretnék hallani :)


2010. okt. 10. 20:30
1 2
 1/11 TKI Ibolya ***** válasza:
Szia! Nekem ő már a harmadik babám.Nem tudom behúzni a hasam, viszont még tudok hason aludni.12 hetes kora óta érzem a mozgását, és most már egyre többet és egyre erősebben mozog.Vékony vagyok és ő harmadik baba ezért is nagy a pocim, de már egyértelmű mindenkinek,hogy ez már babás pocak és nem elhízás.Teljesen elmúltak a rosszulléteim,jól érzem magam.
2010. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

15 hetesen ekkora volt, szinte semekkora, max magamhoz kepest latszott valami, mert egyebkent vekony vagyok es lapos hasu. Ket hettel kesobb sem volt sokkal nagyobb, abbol gondolom, mert csak akkor mondtuk el a leendo nagyszuloknek a hirt (megvartuk, amig a neme is kiderul) es nagyon nem buktunk le, nem akartak elhinni, alig latszott valami.

Es ez nekem mar a masodik babam volt, az elso babaval meg ekkora hasam sem volt ennyi idos terhesen. :-)

2010. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a magzatmozgast 13 hetesen es par naposan ereztem eloszor, azutan minden nap a masodik babaval, az elso babat 18 hetesen ereztem meg.
2010. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


15. héttől kezdett látszani, igaz igen vékony vagyok :), most, a 19. héten már egyértelműen látszik, végül is majdnem 5 hónapos már. :)

Én hason nem alszom nem is tudom, mióta, talán az eleje óta, nem esett jól, tudat alatt is gondolom féltettem a babát, vagy nem tudom. :)

2010. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen kezdett valami látszani, előtte még én se láttam. Ma lettem 17 hetes, viszont a hétvégén elkaptam valamit és 1 napig hánytam-fostam és teljesen eltűnt a pocakom!:( Kilóra is pont annyi vagyok mint az elején. Igazából már magam sem vagyok benne biztos, hogy minden rendben van odabent....amúgy elég vékony vagyok.
2010. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha feszülősebb ruhában vagyok, akkor látni. de utcán kabátban természetesen még nem veszik észre. nem próbáltam behúzni. (de teljesen laposra biztos nem) szeretek hason aludni és úgy is alszom még mindig. néha már érzem mocorogni, kb naponta egyszer, esetleg két naponta.


16+5 hetes vagyok

2010. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
09:07 ne aggódj, biztos rendben van minden. azért a hányást megkérdezheted a háziorvostól, lehet, hogy már nem a terhesség miatt volt. én meg az orrom fújom :(. de tényleg ne aggódj, szívósak a kis picúrok
2010. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 15+6 napos vagyok, már a 15, hét elején éreztem, ahogy mocorog (mintha szétpattant volna egy buborék, aztán meg pici rebbenések, nem olyan mint amikor kurrognak a beleim:)) azóta pedig folyamatosan csikizi az oldalmat. vékony vagyok, és már komoly méretű hasam van. a 12 hetes uh-in is 67 mm mértek nála. azt mondta a védőnő ez elég méretes baba.
2010. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo: a 14. hetig nem beszelunk a baba meretessegerol, mert kb addig minden baba egyforma meretu az adott terhessegi korban!

Utana jonnek csak ki a genetikai alapon, vagy egyeb alapon meretbeli kulonbsegek.

Ha 12 hetesen 67 mm-es babat mertek nalad, akkor az azt jelenti, hogy nem 12 hetes vagy. Kereken 13 hetes terhesseghez tartozik 68 mm-es CRL, tehat valszeg idosebb a terhesseged egy hettel, mint a mensi szerint tunik, vagy mint ahogy eredetileg mondtak.

Talan kerdezz ra a dokinal, nem art ezt a korai egy hetes terhesseget tisztazni, hogy a vegen tudjatok, hogy mikortol vagy terminustullepesben, ha esetleg nem jon a baba a 40. hetig.

2010. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációm első napja 2010.06.08. ehhez képest a peteérésem a 25.napon volt (ovu teszt szerint), és akkor volt a megtermékenyülés is (nászúton), így a ciklusom 39 napos volt. a ciklusom elnyúlása miatt 2 hetet vissza is minősítettek az első uh-n, mert akkor még csak petezsákot láttak, és utána visszahívtak vitalitáskontrollra. de a 12+5 napos uh. mutatta ki, hogy 67 mm. azóta még nem voltam uh-n. szval akkor kérdezzek rá a dokinál?
2010. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!