Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a gesztenyét bátran...

Most a gesztenyét bátran lehet fogyasztani terhesség alatt?? Mert olvasom hol lehet hol nem lehet mert hogy beverzest okoz és stb máshol meg hogy jót tesz gesztenye alatt a gesztenyepurere gondoltam most mi a helyzet ???!!

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 07:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2023. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom nem eszel naponta több kilót…

Amit úgy említenek, hogy káros LEHET, az mindig átlagon felüli mennyiségekre vonatkozik.

2023. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden hülyeséget elolvastok és elhisztek, aztán nem győztök rettegni.
2023. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik terhességemnél sem hallottam, hogy nem lehet enni. Simán ettem gesztenyepürét.
2023. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beírtam Google hogy “gesztenye terhesség alatt” aztán egyből dobta ki hogy beverzest okoz mérgezést stb.. nem, nem ennek naponta több kilot nyilván csak egy etelhez lenne rá szükség es ezért kerestem rá hogy mi a helyzet vele de hol ez van hol meg az
2023. máj. 2. 08:43
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
És jólesik rettegni?
2023. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Első terhességem ikrekkel vagyok várandós azért szerintem nem gond ha utána nézek ennek annak vannak akik már itt túl vannak jo pár gyereken persze de ezzel szerintem nincsen gond hogyha elővigyázatosságbol utána nez az ember vagy esetleg rá kerdez a tapasztaltabb szuloktol :)
2023. máj. 2. 08:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De csak nem vitte el az eszedet a terhesség ugye?


Nem bántásból, de logikusan gobdolkodj🥰


Szintén ikres kismama

2023. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi okoz mérgezést??? A VADgesztenye! Gondolkozz már kicsit.

Ne egyél nyers tojást, nyers húst, és nem megbízható forrásból származó ételeket (koszos kifőzde), mosatlan zöldséget, gyümölcsöt. ENNYI.

2023. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor minden alapanyagra rákeresel neten mielőtt eszel?! Mert akkor egész nap a neten lógsz. Egy pörkölt elkészítése:

Vöröshagyma terhesség

Só terhesség

Fűszerpaprika terhesség

Paprika terhesség

Stb

Stb

Ne már.... Egyáltalán hogy jut eszedbe ilyen hülyeség hogy gesztenye gondot okozhat?!

Tényleg egyeseknek elveszi az eszét a terhesség.

2023. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!