Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő, ha házhoz jön...

A védőnő, ha házhoz jön terhesség alatt, körbemegy a lakásban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mit tapasztalt általánosságban miket néz ilyenkor? Megnézi az összes helyiséget és a baba dolgait is?

2023. ápr. 20. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem nézett meg. Mondjuk hozzánk olyan jár, akinek a körzetébe tartoznak igazán szegény körülmények közt élő családok is, szóval gondolom azért sem csekkolt semmit, mert nyilvánvaló volt, hogy nem egy fűtetlen putriban vagyunk hideg kútvízzel. Van elég dolga azokkal, akik így élnek... :(
2023. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bekukkantott a babaszobába de még ott se nézelődött sokat. Nappaliban beszélgettünk.
2023. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én annó a szüleim házába szültem a kisfiam egy pici szobába. Alig volt hely a kiságytól és a pelenkázótól na meg az én bútoraimtól. Bement. Megnézte, hogy van hol aludnia, van min rendbe tenni, látta hogy vannak ruhái, megvan mindene leült az ágyra elmindta a szüléssel kapcsolatos dolgokat és ment is tovább. Nem ment körbe, nem dramatizált, nem kritizált.
2023. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszobaba benézett de ott sem fürkészett semmit, nem tett megjegyzést. Konyha asztalnál leültünk és ott beszélgettünk pár percet aztán ment is.
2023. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Védőnő vagyok.


az első váransós látogatáson, a felvétel után, igen megnézem a szobákat, fürdőt stb(kell a környezeti kódkocka kitöltéséhez)

A többi alkalmon már nem nézek semmit a baba szobáján és a dolgain kívül, azt is csak azért, hogy átbeszéljük mi hiányzik meg hogy ideális berendezni, de ennyi.

2023. ápr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Beszélgetés van, meg megnézni, hogy a babának milyen van meg, és hol fog lakni és felőni. Ha 2 vagy többet szülsz, akkor a védőnő kise jön, vagy 2 perc alatt körül néz és haza megy. Külföldön példa, hogy a védőnő a kismama otthonába, a kismamát vizsgálja
2023. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!