Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét de a teszt negatív,...

Rosszullét de a teszt negatív, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Április 6,12,14-én voltunk együtt, tegnap óta nagyon erősen fáj a fejem, fáradt vagyok, fáj a mellem, hanyingerem van, nincs étvágyam, szúrkálást érzek a jobb és a bal petefészkemnél elég gyakran, illetve sokat járok mosdóba. Tegnap hajnalban csináltam egy tetszet ami negatív lett. Lehet szerintetek ebből még terhesség csak esetleg korán teszteltem? Jövőhét pénteken kellene megjönnie.
2023. ápr. 19. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de a tünetek nem attól vannak, túl korai lenne.
2023. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jövőhéten pénteken?

Semmi esetre sem a terhességet jelzi. Tesztelni ráérsz jövőhéten csütörtökön 🙂

2023. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ha a hatodikai eseményből lett volna akkor a teszt kimutatta volna?
2023. ápr. 19. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tünet terhességtől van, azt akkor a teszt is mutatná.
2023. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"esetleg korán teszteltem?"


Mégis miből gondolod, hogy 9-10 nappal a nemvárt előtt korai a tesz?


A tizennegyedikei eggyüttlétből eshetnél teherbe a legnagyobb valószínűséggel.


Komolyan azt hitted, hogy a teszt terhességet fog mutatni?

2023. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tudja, hogy akkor a petefészek szúrkálást mi okozhatja? Sajnos egyre gyakoribb 😔
2023. ápr. 19. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokadszor írom már le, ha a terhesség okozza a tüneteket, akkor pozitív a teszt. Ha nem pozitív a teszt, akkor nem okozhatja a terhesség. Ennyire egyszerű. Gondolom azt szeretnéd hallani, hogy a beágyazódàs okozza a szurkálàst. De ha annyi gyerekem lenne ahányszor szurkálàst éreztem, akkor lenne egy focicsapatom. Engedjétek el ezeket...
2023. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szurkálhat ovu kor, és ovu után, mert dolgoznak a hormonok, de ettől nem biztos hogy lesz terhesség
2023. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most van csak peteérésed, de ciszta is okozhatja.
2023. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán aligha lehet érezni a terhességet, de ha megis, akkor sem mutatja még ki egyetlen teszt sem. Ha jövő hét péntekre (nem)várod, akkor valóban ráérsz jövő csütörtökön tesztelni.
2023. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!