Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+2 hetesen orgazmus okozhat...

36+2 hetesen orgazmus okozhat bajt?

Figyelt kérdés
Nem szex közben lett orgazmusom, megujjazott. Okozhat az orgazmus esetleg bajt így a vége felé? A 9 hónap alatt amióta terhes vagyok, volt orgazmusom egy párszor de a harmadik trimeszterben nem élveztem el, csak most.

2023. ápr. 20. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt ami problémás lehet, az föleg NEM a behatolás, hanem az orgazmus, az válthat ki esetleg fájásokat.

De egy egészséges, problémamentes terhességnél nem okoz semmit, csak ha eleve van valami gond.


Ha az orvosd nem tiltott el a szextöl, akkor teljesen értelmetlen dolog visszafogni magad, sokkal jobb, ha élvezed a szexet, amíg lehetséges, a szülés után úgyis hosszabb szünet lesz!

2023. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem


A szexet beindîtásra kontkrètan a “rendes vèdekezèsmenteset” javasoljàk az ondóban lèvő hormonok miatt.

Viszont azt is fontos hangsúlyozni, hogy egy egészsèges normàl terhessègnèl, ha nem érett a baba, akkor ez sem indítja be.


( egyèbként ugyanaz az anyag van kevesebb az ondóban termèszetes formàban, mint amilyen tartalmú zselét felhelyeznek indításkor -posztaglandin)

41. Hèten szültem.. 1 hètig minden nap szexeltübk, orgazmusom is volt, mégsem ez indított be.


Úgyh èlvezzètek egymás tàrsasàgàt és azt, hogy mèg nincs ott a pici…ami persze csodás, de

Ilyen nem lesz többet 🤭

2023. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Végig volt orgazmusom még utolsó napokban is minden rendben volt,kb napi szinten szexeltünk
2023. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Tiltotta az orvos? Ha nem, akkor nem értem a kérdést?
2023. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak a korábbiakhoz tudok csatlakozni. Ha orvos nem tiltotta, nincs semmi ellenjavallat, rendes normál szextől sem lesz semmi "baj". Az első lányomnál nagyon igyekeztünk elkerülni az indítást, meg amúgy is végig viszonylag aktívak voltunk, de totál semmit nem ért a dolog, pedig mindig volt orgazmusom (és a férjemnek is, szóval nálunk az ondó szülés-serkentő hatása sem érvényesült :D ). A babának az csak jó, ha anyának is jó :) Bővebb vérellátás, több oxigén, "jó" hormonok (oxitocin, szerotonin), szóval ártani nem ártasz vele :)
2023. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem szexel a kismama, akkor is van álmában orgazmusa. Kivédhetetlen.
2023. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!